Merūnas Vitulskis įsigijo žemės sklypą: planuose – pirties ir namo statybos

Merūnas ir Erika Vitulskiai/Merūnas Vitulskis šienauja sklypą Trakų raj.
Merūnas ir Erika Vitulskiai/Merūnas Vitulskis šienauja sklypą Trakų raj.
Šaltinis: Žmonės
2020-07-11 14:54
AA

Merūnas Vitulskis vasara džiaugiasi nuosavame žemės sklype – planuose pastatyti lieptą, pirtį ir namą. „Su Erika svajojome turėti savo žemės erdvę tam, kad galėtume atsijungti nuo visko“, – pirkiniu džiaugėsi M. Vitulskis.

Šį vakarą LRT televizijos žiūrovai galės stebėti trečiąją pokalbių šou „Vakarėja“ su Martynu Starkumi laidą. Joje vasariškomis istorijomis ir muzika dalinsis Marijus Mikutavičius, Merūnas Vitulskis ir grupė „Baltos varnos“.

Laidoje viešėjęs operos solistas tenoras M. Vitulskis pasakojo, kad šiuo metu kūrybine prasme gyvena ne taip aktyviai kaip norėtųsi. Operos pasaulio žvaigždė neslėpė, kad buvo įpratęs prie greito gyvenimo tempo, todėl karantininė pauzė supurtė jo kasdienybę. 

Laidos vedėjas nepraleido progos pasiteirauti, ar Merūnas yra griežtas savo vaikams. „Daugelį žmonių teks nuvilti, bet šeimoje esu piktasis policininkas“, – sakė žinomas vyras.

Per karantiną Merūnas pasakojo pradėjęs gaminti – kepė tortą. Dainininkas pasakojo labai mėgstantis išmokti naujų dalykų – per mėnesį vis kažką naujo. Laidoje jis prisiminė ir kurioziškas situacijas, kurios nutiko dainuojant garsiausiose pasaulio scenose.

„Džiaugiuosi, kad lietuvoje yra nuostabi tiek aktorystės, tiek dainavimo mokykla. Labai visko gyvenime dar norėčiau pabandyti: ir dramos spektakliuose pavaidinti, ir kine nusifilmuoti“, – kalbėjo Merūnas. 

Merūnas Vitulskis sklype Trakų rajone

Vitulskiams priklausantis žemės sklypas yra Trakų rajone: šeimos planuose – čia pastatyti lieptą, pirtį ir namą. 

Dainininkas pasakojo, kad jo vaikai iš karto užmezgė ryšį su gamta, rado įvairiausių veiklų. Praėjusią vasarą per kaitras Vitulskiai leido laiką namuose, todėl atsirado noras turėti savo žemės plotą, kur būtų galima pasideginti, pailsėti, pabūti gamtoje. 

„Su Erika svajojome turėti savo žemės erdvę tam, kad galėtume atsijungti nuo visko. Kai atvažiavau čia, buvo krūmynai, iki ežero net nepriėjau. Pradėjome viską valyti, šienauti ir supratome, kokia graži vieta. Ir hamakams bus vietos, ir vaikams su varlėmis pabendrauti. Gal iš veido nesimato, bet esu labai laimingas“, – pirkiniu džiaugėsi M. Vitulskis.

Merūnas Vitulskis sklype Trakų rajone
Merūnas Vitulskis sklype Trakų rajone