Merūnas Vitulskis pristato ilgesio jausmui dedikuotą dainą: „Mums visiems reikia artumo“

Merūnas Vitulskis ir Saulius Baradinskas / Pauliaus Butkaus nuotr.
Merūnas Vitulskis ir Saulius Baradinskas / Pauliaus Butkaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-08-05 17:50
AA

Sauliaus Bardinsko tęstinis projektas „Sapiens Music“ ir portalas Žmonės.lt pristato muzikinę premjerą. Šį kartą tai – Merūnas Vitulskis su daina „Balta naktis“.

„Man yra dovana kurti Sapiens Music ir kartu įamžinti kuo įdomesnius atlikėjus. Džiaugiuosi, kad šiandien mūsų kanale skamba operinis balsas, tenoras ir šiltos širdies žmogus Merūnas Vitulskis. Šis kūrinys ir klipas ypatingas, nes jį pavyko nufilmuoti iš pirmo dublio. Merūno emocijos, kurias jis išjaučia atlikdamas šį kūrinį, yra tokios tikros ir tuo pačiu nepakartojamos. Fantastiškas pasirodymas“, – sako klipo režisierius, projekto „Sapiens Music“ sumanytojas  Saulius Baradinskas

Merūnas Vitulskis ir Saulius Baradinskas / Pauliaus Butkaus nuotr.

Skambaus operinio balso savininkas Merūnas Vitulskis teigia, kad ši daina yra apie atstumą tarp žmonių, ilgesio jausmą ir tuo pačiu norą būti su visais kartu. Tiesa, nors šis kūrinys įrašytas dar gruodžio mėnesį, šiuo metu skambant jam artima ir kita, pandemijos ir karantino potekstė, kuri primena klausytojui jausmus išgyvenant sunkų laikotarpį.

„Mums visiems norisi artumo, tačiau dėl tam tikrų gyvenimo aplinkybių neretai liekame vieni. Vis dėlto, reikia nepamiršti, kad mūsų tokių yra šimtai, todėl tuo pačiu esame ne po vieną“, – portalui Žmonės.lt komentavo Merūnas.

Merūnas Vitulskis / Pauliaus Butkaus nuotr.

Atlikėjas sako,  kad tai ne pirmas kartas, kuomet jam tenka dirbti su režisieriumi Sauliumi Baradinsku, tačiau šįsyk bendradarbiavimas su juo tapo itin reikšmingas.

„Saulius yra absoliutus menininkas,  o būtent tokie žmonės man patinka labiausiai. Jis turi kitokį požiūrį, netipišką bendravimo principą ir „degančias“ akis. Manau, kad šis projektas ir Sauliaus noras parodyti atlikėjų tikrumą yra tai, ko mums reikia šiandien. Aš ir pats labai džiaugiuosi galutiniu vaizdo klipo rezultatu“, – atvirauja M. Vitulskis.

Merūnas Vitulskis ir Saulius Baradinskas / Pauliaus Butkaus nuotr.

Primename, kad projekto „Sapiens Music“ iniciatorius, režisierius Saulius Baradinskas, prieš tai kūręs didelio populiarumo sulaukusį projektą „Vilnius Temperature“, žengia dar arčiau atlikėjų, siekdamas įamžinti talentingų kūrėjų pasaulį iš arčiau.

„Pasitelkdami muziką, mes kartu su komanda kalbame apie emocinę sveikatą, įkvėpiame nebijoti savo pažeidžiamumo. Juk dažnai į muzikos atlikėjus, ypač į tuos didelius, populiarius, žvelgiame tarsi iš tolo – jie mums atrodo stipresni, sėkmingesni, laimingesni negu mes patys. Mūsų projekte priartėjame prie jų, suteikiame žiūrovams galimybę užmegzti kontaktą su atlikėjų širdimi“, – teigia Saulius.

Merūno Vitulskio atliekamos dainos „Balta naktis“ filmavimas (12 nuotr.)
+6