Merūno šeima su kompanija mėgavosi Birštonu: plaukė Nemunu, vaišinosi egzotiškais šaltibarščiais

Žinomos šeimos laiką leido Birštone / Karolinos Alaburdaitės nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Vėjas, kedanantis plaukus, upės vėsa ir kerintys Nemuno pakrantės vaizdai, sveikatinančio purvo ir mineralinio vonios, šaltibarščiai su pelėsiniu sūriu ar švilpikai su dilgėlių pesto tapo žinomų šeimų susitikimo Birštono kurorte dalimi.

„Į Birštoną kelios dešimtys bičiulių kartu atvyksta nebe pirmą kartą. Esame čia buvę ir skirtingais metų laikais, ir skirtingomis progomis. Kartais apsistojame kelias dienas, bet būna, kad užsukame ir vienai popietei. Dabar šiame kurorte yra pramogų tokiai trukmei, kokiai norisi“, – patikina aktorė Lina Bražinskaitė.

Žinomos šeimos laiką leido Birštone / Karolinos Alaburdaitės nuotr.

Kartu su ja į kelionę Nemunu  150 keleivinių vietų turinčiu laivu „Algirdu“ leidosi ir daugiau pramogautojų – Merūnas ir Erika Vitulskiai su vaikais, Rasa Kaušiūtė, Rūta Andrė, Donata Virbilaitė, Redita Dominaitytė, Valerijus Šatunovas, Karolis Murauskas, Rita ir Marius Sekmokai, Giedrius Gustas ir kiti.

Žinomos šeimos laiką leido Birštone / Karolinos Alaburdaitės nuotr.

„Siekiame atgaivinti keleivinę laivybą upėmis ir tą jau darome ne vienerius metus. Tam reikalinga infrastruktūra, kurią po truputį savo jėgomis kuriame. Net neabejoju, kad mūsų pavyzdžiui paseks ir mažesnių laivų savininkai ir greitu metu po Lietuvą keliausime ne tik automobiliais ar traukiniais“, – sakė Mindaugas Žiedelis, keleivinės laivų asociacijos „Nemunas“ prezidentas ir MB „Birštono kruizas“ įkūrėjas.

M.Žiedelis vienas pirmųjų atgaivino reguliarią keleivinę laivybą Lietuvoje ir pradėjo keliones tokiais maršrutais kaip Kaunas–Birštonas–Kaunas bei Kaunas–Šilutė–Kaunas, tai ilgiausi vandens maršrutai Lietuvoje.

Birštone jau oficialiai pradėtas keleivinės laivybos sezonas. Nuo šiol čia visą vasarą vyks reguliarūs apžvalginiai vienos ir dviejų valandų plaukimai Nemuno kilpų regioniniame parke. Taip pat keleiviai bus plukdomi maršrutu „Birštonas-Prienai-Birštonas“.

Keleivinės laivybos entuziastas M.Žiedelis turi ir daugiau planų: tolimesnė keleivinių maršrutų ir prieplaukų plėtra iki Alytaus ar net Druskininkų.

Žinomos šeimos laiką leido Birštone / Karolinos Alaburdaitės nuotr.
Žinomos šeimos laiką leido Birštone / Karolinos Alaburdaitės nuotr.

Po pasiplaukiojimo „Algirdu“, kurorto svečiai aplankė dar vieną naują vietą – vienoje iš sanatorijų įkurtą SPA erdvę.

„Puiku, kai yra vieta, kur gali palepinti save atvykęs į kurortą ir pusdieniui. Pramogų pasaulio atstovai savaitgaliais dažniausiai dirba, o ilsisi pirmadieniais ar antradieniais. Tuomet yra galimybė atitrūkti nuo darbų, pabūti su savimi. Net jei savaitės viduryje gali išmėginti ne visus kurorto malonumus, Birštone tikrai yra kuo gėrėtis – apžvalgos bokštas, mineralinio vandens biuvetės, Kneipo takas, mineralinio vandens paviljonas ir garinimo vieta, kurhauzas, Žvėrinčiaus miškas, sakralinis muziejus. O kitą mėnesį čia pradės veikti ir rogučių trasa“, – iškyla į vieną ryškiausių Lietuvos kurortų, kurią vainikavo šaltibarščių su pelėsiniu sūriu bei kitų neregėtų patiekalų degustacija džiaugėsi dainininkė R.Kaušiūtė.

Fotogalerija:

Žinomi žmonės pramogavo Birštone (36 nuotr.)
+30
Skaitykite daugiau