Merūno Vitulskio išvaizdos pokyčiai: nuo kuklaus vaikino iki superžvaigždės

Merūno Vitulskio pokyčiai
Merūno Vitulskio pokyčiai
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-01-17 11:09
AA

Lygiai prieš metus dainininkas Merūnas Vitulskis pelnė Mylimiausio atlikėjo statulėlę pramogų pasaulio apdovanojimuose „Žmonės 2017“. Tačiau tai buvo ne vienintelis jo pasiekimas praėjusiais metais. 2017-ieji Merūnui buvo sėkmingi ne tik karjeros srityje, bet ir asmeninio tobulėjimo. Dainininkas atsikratė ne vienerius metus jį kamavusio antsvorio.

Vos per tris mėnesius Merūnas atsikratė 19 kilogramų svorio ir taip apstulbino visus savo gerbėjus – reklaminiuose plakatuose garsų vyrą buvo sunku atpažinti.

Greičiausiai kitas Merūno vietoje nebūtų sukęs galvos dėl vaidmenų, kurie reikalauja sulieknėti. Tačiau operai populiarinti šiandien neužtenka vien gero balso, žmones reikia patraukti ir malonia išvaizda. Tad gavęs kvietimą dainuoti Didžiojoje Britanijoje, „Leeds Grand“ teatro operoje „Madam Baterflai“, Merūnas vadovams pažadėjo susiimti ir „kiek susiaurėti“. „Bet kaip aš pasiilgstu makaronų, pyragų, saldumynų, keksiukų...“ – praėjusį rudenį kalbėdamas su žurnalu „Žmonės“ nostalgijos neslėpė Merūnas.

Merūnas Vitulskis / Gedmanto Kropio nuotr.

Dainininkas atviras – kova su antsvoriu lydi jį visą gyvenimą ir yra ne kartą pralaimėta, tačiau jis rankų nuleisti neketina. „Aš esu tiek visko gyvenime išbandęs, kad suprantu aiškiai: paslaptis tikrai paprasta – maisto tiek, kiek reikia ir fizinis krūvis. Ir svarbiausia – norimą svorį išlaikyti, nes numesti nėra pats pagrindinis iššūkis“, – sakė jis.

Išties, 2006-aisiais realybės šou „Kelias į žvaigždes“ pasirodęs Merūnas buvo gerokai smulkesnis. Jis buvo drūtas vaikinas, tačiau antsvorio tikrai neturėjo. Šou verslas griežtas stambaus sudėjimo žmonėms, todėl neretai jie pradeda laikytis dietų, dėl kurių svoris vėliau sugrįžta su kaupu. Kitaip sakant, dažnai dietos baigiasi yo-yo efektu.

Tačiau bėgant metams kito ne tik Merūno apimtys, bet ir jis pats apskritai. Žaismingų akių vaikinukas tapo tikru vyru, kuris sugeba publiką užburti šilta šypsena ir odą pašiurpti priverčiančiu balsu. Per dešimtmetį realybės šou dalyvis išaugo į tikrą superžvaigždę, kurio balsas skamba ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Merūno Vitulskio išvaizdos pokyčiai (66 nuotr.)
+60