Merūno Vitulskio sūnų pravirkdė apsilankymas muziejuje: kito berniuko reakcija privertė juoktis

Merūnas Vitulskis su žmona Erika bei sūnūmis Ajumi ir Herkumi / TV3 nuotr.
Merūnas Vitulskis su žmona Erika bei sūnūmis Ajumi ir Herkumi / TV3 nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2022-04-27 15:31
AA

Garsioji Vitulskių šeima išties yra fantastiška, tuo įsitikino ir laidos „Gero vakaro šou“ žiūrovai. Čia svečiavosi visi gausios šeimos nariai – Merūnas, jo žmona Erika ir sūnūs Ajus bei Herkus. Tiesa, kitaip nei įprasta, ne tėvai, o būtent jų niekuomet žodžio kišenėje neieškantys vaikai tapo tikrosiomis vakaro žvaigždėmis.

Mažieji į laidą atvyko ne tuščiomis – visiems žiūrovams Ajus ir Herkus nusprendė parodyti savo įspūdingo dydžio „Titaniko“ laivo modelį. Kaip paaiškėjo vėliau, jis čia atsineštas ne be priežasties.

„Visos paskutinės kelionės yra dėl vaikų, kadangi jie – labai žingeidūs. Ajus domisi geologija, renka kristalus, tad Londone lankėmės gamtos muziejuje. Iškrapštyti buvo beveik neįmanoma! Taip pat išpildėme ir „Titaniko“ muziejaus svajonę“, – pasakojo Merūnas.

Išgirdęs apie tai, jog apsilankys savo dievinamo „Titaniko“ muziejuje, Ajus oro uoste iš laimės net apsiašarojo. Ajus šiuo garsiu laivu susidomėjo iškart po to, kai pirmą kartą pamatė jau legenda tapusį filmą.

Tiesa, jei šiam Vitulskiui minėtas muziejus paliko didžiulį įspūdį, visai kitaip jį įvertino brolis Herkus. Berniukas privertė kvatotis atvirai pareikšdamas, kad muziejus buvo ne koks, mat „labai mažas ir neįdomus“.

Vaikai, nors antrųjų pusių kol kas dar neieško, atvirai kalbėjo ir apie savo meilės reikalus. „Merginos neturiu, bet darželyje yra viena tokia Paulina…“ – apie savo simpatiją užsimins Ajus, tačiau susidomėjusiems laidos vedėjams netrukus paaiškino, kad istorija tęsinio neturi – darželyje jis buvo seniai, mat dabar jau eina į mokyklą.

Tačiau žaviausia tai, kad obuolys nuo obels, pasirodo, išties rieda netoli – Merūnas atviraus, kad Ajus ir Herkus, kaip ir jų tėtis, nemažai dainuoja. O ir patys berniukai savo tėtį laiko „geriausiu operos solistu iš visų“.

Merūnas Vitulskis su žmona Erika bei sūnūmis Ajumi ir Herkumi / TV3 nuotr.

„Logiškai, jis yra visos Lietuvos žvaigždė“, – nuoširdžia nuomone apie tėtį dalijo Ajus.

Galiausiai visiems žiūrovams maloniu tiek akiai, tiek ir ausiai reginiu tapo muzikalios šeimos pasirodymas. 

Laida „Gero vakaro šou“ – trečiadieniais, 19.30 val. per TV3!