Meryl Streep atliks Marios Callas vaidmenį naujame biografiniame televizijos filme

Meryl Streep / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Meryl Streep / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: BNS
2014-06-18 19:43
AA

Meryl Streep atliks legendinės operos primadonos Marios Callas vaidmenį naujame televizijos filme.

Kaip rašo laikraščio „New York Post“ paskalų skiltis „Page Six“, aktorė vaidins televizijos kompanijos HBO ekranizuojamoje pjesėje „Meistriškumo pamoka“ (Master Class).

Prestižinį teatro apdovanojimą „Tony“ pelniusi pjesė, kurią parašė Terence McNally, 1995 metais buvo pastatyta Brodvėjuje. Joje M.Callas pasakoja apie savo gyvenimą, vesdama pamoką garsiojoje Niujorko Julliardo meno mokykloje.

Filmą, kurį numatoma pradėti kitų metų sausį, režisuos juostos „Absolventas“ („The Graduate“) režisierius Mike'as Nicholsas.

Maria Callas / Stop kadras

M.Nicholsas ir M.Streep anksčiau yra bendradarbiavę juostose „Pavydas“ („Heartburn“), „Silkvud“ („Silkwood“) ir „Linkėjimai nuo bedugnės krašto“ („Postcards from the Edge“), taip pat 2003 metais rodytame HBO televizijos seriale „Angelai Amerikoje“ („Angels in America“).

Šių metų Kanų kino festivalyje buvo pranešta apie dar vieną biografinį kino filmą, kurį apie 1977 metais mirusią M.Callas ruošiasi statyti filmo „Banginių vadeliotojos“ („Whale Rider“) režisierė ir scenarijaus autorė Niki Caro.