„Met Gala“ makiažo ir šukuosenų tendencijos

„Met Gala“ viešnios / Vida Press nuotr.
„Met Gala“ viešnios / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Elaima.lt
2017-05-02 15:04
AA

Šiųmečiame „Met Gala“ pokylyje buvo galima išvysti ne tik gražių ar ekstravagantiškų suknelių ir kostiumų, bet ir naujausias makiažo bei šukuosenų tendencijas. Nors pokylio viešnios atrodė skirtingai, peržvelkime bendrus – gerus – dėsningumus.

„Bob“ šukuosena

Ji ne pirmi metai ant bangos, ir šį kirpimą (su šiokiomis tokiomis variaciomis) renkasi vis daugiau žvaigždžių. Metropoliteno meno muziejaus Kostiumų instituto pokylyje ši šukuosena puikiai tiko Bellai Hadid, Naomi Campbell, Lily Collins, Kylie Jenner, Selenai Gomez, Kim Kardashian, Kerry Washington ir kitoms. Tiesa, kai kurios šią šukuoseną išmėgino tik tam vakarui – dėvėjo perukus.

Selena Gomez

Grafiškos akys

Sasha Lane, Jemima Kirke, Graze Hartzel, Mandy Moore, Selena Gomez – tai tik kelios pavardės garsių moterų, kurios pasirinko ekstravagantišką, ryškų makiažą, primenantį geometrines formas. Populiariausios tokio makiažo spalvos – raudona, violetinė (alyvinė) ir rožinė.

Sasha Lane / Vida Press nuotr.

Ryškios lūpos

Daria Strokus, Rose Byrne, Kendal Jenner, Haley Bennett, Aymeline Valade – joms tikrai tinka itin ryškios lūpos. Svarbi sąlyga – akys neturi būti smarkiai akcentuojamos.

Kendal Jenner / Vida Press nuotr.

Dūminis makiažas

Kate Holmes, Caros Delevingne, Taylor Hill, Diane Kruger, Priyankos Chopros, Jennifer Connelly, Joan Smalls akys suspindėjo dūminiu makiažu. Žvaigždžių vizažistai atsižvelgė į tendenciją dūminiam makiažui rinktis ne juodą, o bordo, tamsiai rudą, sidabrinę ir kitas spalvas.

Joan Smalls / Vida Press nuotr.

Veido spindesys

Tai bendra beveik visų pokylio viešnių makiažo tendencija. Nesvarbu, kurios stilistikos makiažas bebūtų, grožio meistrai naudojo ir spindesio suteikiančią priemonę, todėl damų makiažas atrodo gaivus, o oda skaisti.

Emily Ratajkowski / Vida Press nuotr.

Juodas akių pravedimas

Lily-Rose Depp, Zoe Kravitz, Bella Hadid, Kylie Jenner, Gigi Hadid akis paryškino juodu pravedimu ir gausiu blakstienų tušo sluoksniu. Svarbus tokio įvaizdžio akcentas – išraiškingi, ne per tamsūs antakiai. Emily Ratajkowski, pasirinkusi tamsiai žalią akių pravedimą, taip pat neprašovė.

Zoe Kravitz
Geriausi „Met Gala“ grožio įvaizdžiai (22 nuotr.)
+16