#Metoo judėjimas netikėtai užkabino Cristiano Rolando: lemtingas vienas procentas

Cristiano Ronaldo - varžybų su Čile akimirka / Vida Press nuotr.
Cristiano Ronaldo - varžybų su Čile akimirka / Vida Press nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
2018-10-28 19:58
AA

Netikėtai #metoo judėjimas užkabino Cristiano RONALDO (33). Amerikietė Kathryn Mayorga (34) pareiškė prieš devynerius metus Las Vegaso viešbutyje tapusi jo seksualinės prievartos auka. Futbolininkas kaltinimus neigia.

Ir, žinoma, aiškina, kad moteris siekia išgarsėti jo sąskaita. Kathryn savo istoriją papasakojo vokiečių žurnalistams, Ronaldo ginasi savo instagrame, o jo advokatė pagrasino iškelti ieškinį žurnalui „Der Spiegel“. Girdi, ši publikacija – nedovanotinas įsiveržimas į asmeninį gyvenimą ir leidinys privalo atlyginti moralinę žalą, patirtą jos kliento.

Interviu Kathryn, tuomet modelis, papasakojo susipažinusi su Ronaldo 2009-ųjų birželio 12-ąją naktiniame klube. Futbolininko apartamentuose „Palms Place“ viešbutyje moteris nuėjo persirengti į tuščią kambarį – ketino prisidėti prie vakarėlio sūkurinėje vonioje, kur buvo ir kitų svečių. Ronaldo ją užpuolė ir, nepaisydamas priešinimosi bei prašymų liautis, išprievartavo. Paskui atsiprašė aukos ir pareiškė, kad jis – „geras žmogus, bet tik 99 procentais“. Apie prievartą Mayorga kitądien pranešė policijai ir kreipėsi į ligoninę – medikai nustatė, kad jai suplėšyta išangė.

Cristiano Ronaldo su širdies drauge Georgina Rodriguez ir sūnumi / Vida Press nuotr.

Incidentas buvo išspręstas privačiu susitarimu be teismo: Mayorga gavo materialinę kompensaciją – 375 tūkstančius JAV dolerių, o mainais pasižadėjo neskelbti detalių. Ir ilgai tylėjo. Tačiau 2017 metais Kathryn buvo nustatyta klinikinė depresija ir potrauminis sindromas, dėl psichologinių bėdų ji piktnaudžiavo alkoholiu, net rengėsi nusižudyti. O prasidėjus #metoo judėjimui kalbėti apie senus seksualinius nusikaltimus nebebuvo tokia gėda.

Naujas jos advokatas Leslie Markas Stovallis reikalauja, kad sena tylos sutartis, esą seksas buvo savo noru, būtų paskelbta negaliojanti. Advokatas siekia, kad garsusis futbolininkas būtų nubaustas už traumą, suteiktą jo klientei, ir jos padarinius („Nenoriu kalbėti patetiškai, bet ji trokšta teisingumo“, – sakė jis).

Ieškinys pateiktas Nevados valstijoje, kurioje ir įvyko incidentas. Nevada garsėja itin griežtais įstatymais, nukreiptais prieš seksualinius nusikaltimus (maksimali už tai numatoma bausmė – kalėjimas iki gyvos galvos).

Ronaldo kaltinimus neigia ir vadina „Der Spiegel“ straipsnį melaginga naujiena. Tačiau Las Vegaso policija iš naujo pradėjo bylos tyrimą. Taigi, jei futbolo žvaigždė bus pripažinta kalta, jam gresia pakliūti už grotų.   

Tarp Cristiano Ronaldo mylimųjų – garsūs vardai (30 nuotr.)
+24