„Metų elektronikos atlikėja“ Monikaze statulėlės neatsiėmė: nustebino netikėtas Jazzu poelgis

M.A.M.A 2021 apdovanojimų ceremonija / Teodoro Biliūno nuotr.
M.A.M.A 2021 apdovanojimų ceremonija / Teodoro Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-01-28 21:36
AA

Penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje griaudėjo M.A.M.A apdovanojimai. Juose statulėles žėrėsi ir scenos vilkai, ir pirmuosius žingsnius žengiantys atlikėjai. Nors atsiimti tokį apdovanojimą svajoja daugelis muzikos žvaigždžių, į sceną žengė ne visi – žiūrovai neišvydo „Metų elektronikos atlikėja“ tapusios Monikaze. Dainininkė statulėlės neatsiėmė dėl apmaudaus nesusipratimo.

M.A.M.A ceremonijoje Monikaze pelnė „Metų elektronikos atlikėjos“ apdovanojimą. Deja, dainininkė statulėlės į sceną atsiimti neatėjo.

Atrodo, kad šis įvykis buvo netikėtas ne tik auditorijai, bet ir ceremonijos vedėjams Tomui Sinickiui ir Justei Arlauskaite-Jazzu. Šou vedėjai kvietė Monikazę į sceną, visgi jos nesulaukė. Gausiais aplodismentais Monikazę bandė pakviesti ir publika.

„Gali būti, kad Monikaze kuria kokią nors dainą. Monikaze, kur tu?“ – klausė T.Sinickis.

Laukdama atlikėjos, Justė Arlauskaitė scenoje net nusiavė batus. „Pavargau laukti“, – tarstelėjo ji.

„Monikaze, Monikaze“, – atlikėją šaukė Jazzu. Prie ceremonijos vedėjos kvietimo prisijungė ir auditorija.

Justė Arlauskaitė nepraleido progos pašmaikštauti: „Jei apdovanojimo nereikia, galite atiduoti jį Sinickiui. Jis jų nei vieno neturi“, – juokėsi ji. 

M.A.M.A 2021 apdovanojimų ceremonija / Teodoro Biliūno nuotr.

Tiesa, pati Monikaze socialiniuose tinkluose dalijosi akimirkomis iš apdovanojimų ceremonijos. Atlikėja pozavo ir ant M.A.M.A raudonojo kilimo.

Žmonės.lt organizatorių pasiteiravus, kodėl Monikaze scenoje nepasirodė, jie priežasties nurodyti negalėjo.

Kiek vėliau portalui Žmonės.lt pavyko sužinoti, kad tuo metu, kai buvo kviečiama ant scenos, Monikaze buvo... „Žalgirio“ arenos tualeto patalpoje.

Monikaze / T.Biliūno nuotr.

Sausio 28 d. vykusio svarbiausio šalies muzikos renginio su nekantrumu laukė daugelis šalies atlikėjų bei jų gerbėjų. Šiemet M.A.M.A organizatoriai išdalijo net 15-ka apdovanojimų ir padovanojo nepamirštamą vakarą, kurio metu pasirodė išskirtiniai duetai ir net iš naujo atgimsiančios grupės.

11-tą kartą surengtame muzikos apdovanojimų renginyje šiemet ant scenos žengė ir susirinkusiuosius savo dainomis džiugino jau pamiltas Džordanos Butkutės ir Donato Montvydo duetas, tarsi iš pelenų prisikėlusi grupė „Dinamika“ su Irma Jurgelevičiūte, Vidas Bareikis ir „8 Kambarys“, surengę muzikinę premjerą, bei daugelis kitų.

M.A.M.A 2021 apdovanojimų ceremonija ir koncertas (131 nuotr.)
+125
Apdovanojimų M.A.M.A 2021 raudonojo kilimo svečiai (231 nuotr.)
+225

Monikaze kūrinys „Laws of Distraction“: