„Metų kaunietė“ kardiologė Jurgita Plisienė – apie meilę, titulą ir palaikymą: „Balsavo net Čikagos choras“

Jurgita Plisienė / Tomo Adomavičiaus nuotrauka
Jurgita Plisienė / Tomo Adomavičiaus nuotrauka
Jūratė Ražkovskytė
Šaltinis: Žmonės
2024-03-21 16:56
AA

„Ne grožio konkursas – su bikiniu scenoje vaikščioti nereikėjo. Ne pagal grožį ir meninius gebėjimus juk renka metų kaunietę – tik pagal nuopelnus Kaunui“, – juokiasi medicinos mokslų daktarė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorė, Kauno klinikų Kardiologijos klinikos Konsultacijų ir diagnostikos skyriaus vadovė Jurgita PLISIENĖ (52), tapusi „Metų kauniete 2023“.

Jums tai – reikšmingas apdovanojimas?

Jo absoliučiai nesureikšminu. Aišku, smagu, kai tave pastebi, įvertina. Neslėpsiu ir nemeluosiu – tai malonu. O namo parsivežiau labai gražią statulėlę – garsaus stiklo meistro kauniečio Edmundo Unguraičio darbą. Bet tikrai nesakysiu, kad „Metų kaunietės“ titulas man yra ypatingos reikšmės įvykis. Manau, mano profesinis kelias turi daug svaresnių apdovanojimų ir įvertinimų.

Bet labiausiai šiame konkurse džiugino didžiulis įvairiausių žmonių, organizacijų palaikymas: pradedant mano studentais, rezidentais, grupiokais, klinikų gydytojais, visa Lietuvos gydytojų sąjunga, baigiant draugais bei pacientais.

Gavau tiek daug meilės, palaikymo ir įkvėpimo. Pavyzdžiui, vienas pacientas iš Ariogalos užsakė mišias už mano sėkmę. O vienos pacientės jubiliejus prasidėjo balsavimu už mane