Metų mamos titulu įvertinta ir pati mylimiausiųjų rinkimus surengusi Sotera Šveikauskaitė: „Apdovanojimai skatina tobulėti“

„BabyBlog“ 2019 apdovanojimai / V. Skaraičio nuotr.
„BabyBlog“ 2019 apdovanojimai / V. Skaraičio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-02-21 13:08
AA

Spalvingas didelis tortas, linksmos dekoracijos, mažiesiems skirti užsiėmimai, nuotaikinga fotosesija ir svarbūs apdovanojimai – tokį trečiąjį vaikų auginimo patirtimi besidominčių tėvų vertinamo bei sekamo tinklaraščio „BabyBlog“ gimtadienį žaidimų erdvėje „Minimukų namukai“ surengė jo autorė Sotera Šveikauskaitė.

„Tinklaraštį pradėjau rašyti gimus dukrai, kai jai buvo vos keli mėnesiai. Iš pradžių tik tada, kai ji užmigdavo pietų miego, o aš turėdavau valandėlę sau. Kai mažylė pradėjo lankyti darželį, laisvo laiko atsirado daugiau, tad, dalintis mamiška patirtimi ėmiau dar aktyviau. Juk auginant vaikus visko išmokstama“, – sakė praėjusių metų lapkričio pabaigoje socialinių tinklų festivalyje „ZOOM 2018“ interneto balsuotojų ir komisijos jai suteiktą „Metų interneto supertėvų“ apdovanojimą atsiėmusi S. Šveikauskaitė.

„BabyBlog“ 2019 apdovanojimai / V. Skaraičio nuotr.

Ne vien tinklaraštį rašančiai, bet ir įvairius projektus rengiančiai bei universitete studijuojančiai jaunai mamai pernai metai buvo svarbūs ne tik dėl pelnyto įvertinimo. 2018 – ais ji suorganivavo ne vieną projekto "Aš – laimingiausia mama" šventę, padovanojo keliems šimtams mamų nemokamas fotosesijas, suorganizavo daugiau nei dešimt„Mamadienių workshopų“ bei „Mamadienių“, kuriuose mamos bendrauja ir dalinasi patirtimi. Taip pat sukūrė septynias laidas lnk.lt televizijai ir kasdien stebino naujausiomis apžvalgomis savo sekėjas.

S.Šveikauskaitės rašomas „BabyBlog“ per trejus metus subūrė daugiau nei 52 tūkst. Lietuvos mamų – oficialiai tai didžiausias Lietuvoje šeimoms skirtas apžvalgų bei rekomendacijų tinklaraštis.

„BabyBlog“ 2019 apdovanojimai / V. Skaraičio nuotr.

„Apdovanojimai skatina tobulėti. Šįmet turiu dar daugiau ir dar įdomesnių bei socialiai svarbių projektų, kuriuos įgyvendinsiu“, – patikino pašnekovė.

Vienas pirmųjų šių metų darbų – „BabyBlog“ 2019 apdovanojimai. Daugiau nei dvi savaitės visos Lietuvos mamos balsavo už savo mylimiausius prekinius ženklus bei gamintojus, o geriausiais tapo:

1. Metų vaikų žaislas – Lego Duplo

2. Metų vaikų knyga – Kakė Makė (Alma Literra)

3. Metų mylimiausia vaikų kosmetika – Sebamed

4. Metų vaikų užkandis – Semper tyrelės

5. Metų vaikų avalynė – Columbia

6. Metų vaikų mylimiausia vaikiškų drabužių parduotuvė – Kidzone

7. Metų mylimiausias žurnalas – Tavo Vaikas

8. Metų mylimiausia lietuvių kūrėja – Honey Denim

9. Metų mamos pagalba – Electrolux PerfectCare 800 džiovyklė

10. Metų atradimas – Maped Jumbo

11. Metų sveikata – Sąmoningos mamos

„BabyBlog“ 2019 apdovanojimai (42 nuotr.)
+36