Metų vestuvės: ištekėjo Kembridžo kunigaikštienės Catherine sesuo Pippa Middleton

Pippa Middleton ir Jamesas Matthewsas / „Scanpix“ nuotr.
Pippa Middleton ir Jamesas Matthewsas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-05-20 14:02
AA

Šeštadienį Jungtinėje Karalystėje – didžiulė šventė. Jaukioje užmiesčio bažnytėlėje amžiną meilę prisiekė Kembridžo kunigaikštienės Catherine sesuo Pippa Middleton ir verslininkas Jamesas Matthewsas.

Pippa Middleton prie altoriaus žengė įsikibusi savo tėvui Michaelui Middletonui į parankę. Visų žvilgsnius nuotaka prikaustė pasipuošusi britų dizainerio Gileso Deacono kurta suknele.

Pippos Middleton ir Jameso Matthewso vestuvių akimirka / „Scanpix“ nuotr.

Pasakiško grožio suknelė – su ilgu šleifu, todėl nuotakai prireikė pagalbos. Pippai Middleton svarbiausią dieną padėjo ne kas kitas, o jos sesuo Kembridžo kunigaikštienė Catherine.

Nors aristokratė atsisakė bet kokių oficialių pareigų per sesers vestuves, ji darė viską, kad ši diena būtų kuo gražesnė. Catherine rūpinosi ir būriu vaikučių, kurie žarstė žiedlapius, atliko kitus smulkius darbus. Į darbus buvo įtraukti ir princo Williamo bei Catherine vaikai princas George'as ir princesė Charlotte.

Pippos Middleton ir Jameso Matthewso vestuvių akimirka / „Scanpix“ nuotr.

Ceremonijai Pippa ir Jamesas išsirinko jaukią Šv. Morkaus bažnyčią. Šventovė stovi vos už 10 kilometrų nuo Bucklebury miestelio, kuriame užaugo Pippa su savo vyresnėle seserimi Catherine ir jaunėliu broliu Jamesu.

XII amžiuje pastatyta bažnyčia stovi atokioje vietoje. Po oficialios ceremonijos jaunavedžiai išvyks į Bucklebury esančius Pippos tėvų namus. Carole ir Michaelas Middletonai įspūdingus namus šiame miestelyje įsigijo dar 2012-aisiais.

Pippos Middleton ir Jameso Matthewso vestuvių akimirka / „Scanpix“ nuotr.

Jamesas Matthewsas – britų multimilijonierius, vadovaujantis 2001 metais įkurtai „Eden Rock Capital Management Group“. Laisvalaikį vyras mėgsta leisti aktyviai – dievina bėgiojimą ir slidinėjimą. Prieš įkurdamas savo įmonę Jamesas siekė profesionalaus lenktynininko karjeros.

Pippa ir Jamesas susitikinėti pradėjo 2012-aisiais. Po kelis mėnesius trukusios draugystės pora pasuko skirtingais keliais. Netrukus po to Pippa ėmė susitikinėti su Nico Jacksonu – su juo moteris praleido trejus metus. 2015-aisiais Pippa ir Jamesas vėl buvo pastebėti kartu.

Pippa Middleton ištekėjo už Jameso Matthewso (89 nuotr.)
+83