Michaelas Bublé pirmą sykį viešai prabilo apie sūnui diagnozuotą vėžį: „Kartais „Aš tave myliu“ yra neužtenka“

Michaelas Buble ir Luisana Lopilato su sūnumis Noah ir Elias / „Instagram“ nuotr.
Michaelas Buble ir Luisana Lopilato su sūnumis Noah ir Elias / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-07-01 18:08
AA

Kanadiečių atlikėjo Michaelo Bublé šeima pagaliau gali nors truputį atsipūsti – jo trimetis sūnus Noah atsigavo po kepenų vėžio. Michaelas ir jo žmona po truputį grįžta prie darbų. Dainininkas, atsiimdamas Nacionalinio menų centro apdovanojimą už reikšmingą atlikėjo darbą, prabilo apie sunkų periodą, kurį teko išgyventi jo šeimai.

„Visas mano gyvenimas yra įkvėptas to, kaip mano šeimos verčia mane jaustis. Mano žmona... Mano vaikai... Tėvai, seserys, vadybininkas... Nėra žodžių apibūdinti tam, kaip jaučiuosi jūsų atžvilgiu. Kartais „Aš tave myliu“ yra tiesiog neužtenka. Tai, ką jaučiu, yra daug daugiau,“ – sunkiai tramdydamas jaudulį kalbėjo atlikėjas.

Michaelas ir jo žmona Luisana Lopilato atšaukė visus savo darbus ir atsidėjo vien šeimai po to, kai lapkritį išgirdo sunkią vyriausiojo sūnaus Noah diagnozę. Pora pasitraukė iš visuomenės akiračio ir paskelbė vos porą pasisakymų socialiniuose tinkluose.

Tik dabar dainininkas atskleidė, koks šis laikotarpis buvo sunkus visai jo šeimai. Nors vaiko ligos ir neminėjo, tačiau sunkiai valdė emocijas, kalbėdamas apie savo artimuosius ir jų reikšmę jo gyvenime.

Michaelas Bublé sulaukė pasaulinės sėkmės kaip atlikėjas, laimėjo nemažai muzikinių apdovanojimų, buvo išleidęs multiplatininį albumą. Gerbėjai tikisi, kad dainininkas sugrįš į sceną.

Dainininko Michaelo Buble šeima (21 nuotr.)
+15