Michaelas Buble pristatė vaizdo klipą dainai „Close Your Eyes“, skirtą žmonai Luisanai Lopilato

Michaelas Buble ir Luisana Lopilato vaizdo klipe „Close Your Eyes“ / Kadras iš „YouTube“
Michaelas Buble ir Luisana Lopilato vaizdo klipe „Close Your Eyes“ / Kadras iš „YouTube“
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-07-10 11:43
AA

Kanadiečių dainininkas Michaelas Buble pristatė jautrų ir romantišką vaizdo klipą dainai „Close Your Eyes“, kuri yra skirta jo žmonai argentiniečių aktorei ir modeliui Luisanai Lopilato.

37-erių Michaelas Buble naujajame savo vaizdo klipe dainuoja stovėdamas priešais didelį ekraną, kuriame rodomos gražios ir romantiškos paprastų žmonių gyvenimo akimirkos, kurių centre – mylinti moteris.

Paskutinis vaizdo įrašas, parodytas per projektorių – tai besišypsanti Michaelo Buble žmona Luisana Lopilato, nufilmuota per jųdviejų vestuves.

Dainą „Close Your Eyes“ iš naujausio savo albumo „To Be Loved“ Michaelas sukūrė savo žmonai. „Ši daina yra duoklė moterims ir jų stiprybei. Vyrai taip priklauso nuo moterų, taigi keista, kad jos vadinamos silpnąja lytimi. Kaip tai kvaila“, – sakė dainininkas.

Jau visai netrukus Michaelo ir Luisanos šeimą papildys jų pirmagimis – pora laukiasi sūnaus. M.Buble ir 26-erių L.Lopilato susipažino 2008-aisiais, po metų jiedu susižadėjo o 2011-ųjų pavasarį atšventė vestuves.