Michaelio Schumacherio žmona šiltai atsiliepė apie vyrą: „Nepamirštu, kam turiu dėkoti“

Michaelis Schumacheris su žmona Corinna 2010-ųjų spalį / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Michaelis Schumacheris su žmona Corinna 2010-ųjų spalį / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-11-27 12:46
AA

Sunkią galvos traumą patyręs septyniskart „Formulės-1“ pasaulio čempionas Michaelis Schumacheris vis dar kovoja už savo gyvybę, tačiau panašu, kad jam šypsosi likimas ir jis po truputį atsigauna. Retai interviu dalijanti M. Schumacherio žmona Corina šiek tiek pravėrė namų duris ir pasidalijo šiltais prisiminimais apie vyrą.

Moteris prisiminė savo ilgametę meilę – žirgus. Apie tai, kaip rinkosi žirgą ir vėliau net dalyvavo varžybose, Corina papasakojo „She's“ leidiniui.

„Kai buvau 30-ies, svajojau apie žirgo įsigijimą. Pamenu, kai metęs visus darbus Michaelis skrido kartu su manimi į Dubajų, kad kartu galėtume išsirinkti tinkamą žirgą. Jis viską darė dėl manęs ir aš to niekada neužmiršiu. Žinau, kam turiu būti dėkinga. Žinoma, savo vyrui Michaeliui“, – jautriai kalbėjo Corina.

Šį moters pomėgį pamilo ir dukra Gina Maria. Ji neatsilieka nuo mamos ir kartu su Vokietijos rinktine skina laurus. Pasak Corinos, Michaelis visuomet žinojo, kad judviejų dukra šiame sporte daug pasieks.

„Ji tikrai yra geresnė už mane šiuo metu“, – juokėsi Corina, pridurdama, kad visa šeima labai didžiuojasi Gina Maria.

Gina Maria Schumacher / „Scanpix“ nuotr.

Gina Maria prisiminė ir tėvo jai duotą patarimą: „Kažkada tėtis man sakė, kad važiuodamas su automobiliu, grįžęs iš lenktynių, tu jį gali pastatyti garaže ir pamiršti. O su žirgu yra kitaip. Privalai juo rūpintis visada, net ir sekmadieniais.“

Sausio 3-ąją Michaelis Schumacheris minėjo 50-ies metų jubiliejų. Michaelio žmona, Corinna, gražios dienos proga kreipėsi į savo vyro gerbėjus, dėkodama už palaikymą ir prašydama supratimo.

„Džiaugiamės ir norime labai padėkoti tiems, kurie Michaelio penkiasdešimtmetį švęs kartu su juo, – rašė Corinna Schumacher. – Galiu jus patikinti, kad jis yra tikrai gerose rankose ir mes darome viską, ką galime. Dėkojame jums už palaikymą ir neblėstančią draugystę, tačiau abu su Michaeliu prašome supratimo. Ir toliau jautrią sveikatos temą ir visą su tuo susijusią informaciją pasiliksime sau. Linkime jums sveikų ir laimingų 2019-ųjų.“

Mickas Schumacheris / „Scanpix“ nuotr.

Nuolat šalia jo budi žmona Corinna, kuri stengiasi apsaugoti vyrą nuo negatyvių prognozių. Su tėčiu kuo daugiau laiko stengiasi praleisti ir vaikai: dukra Gina ir sūnus Mickas.

Paskutiniuosius penkerius metus vyras praleido ligoninėje, kurioje dėl jo gyvybės kovojo didžiulės medikų pajėgos. Pasak „Daily Mail“, Michaelis vis dar yra prižiūrimas gydytojų, tačiau yra persikėlęs į savo namus – įspūdingą vilą, esančią Glande miestelyje.

Žmonės.lt primena, kad lenktynininkas Michaelis Schumacheris sunkią galvos traumą slidinėdamas patyrė kelios dienos prieš savo 45-ąjį gimtadienį. Tąkart Grenoblio ligoninės profesorius Jeanas Fransua Payenas sakė, kad Michaelio smegenų pažeidimai – labai rimti, taigi jei pacientas išgyventų, iki pat gyvenimo pabaigos jis turėtų gyventi su šios traumos pasekmėmis.