Michaelo Jacksono tėvo gyvybę pasiglemžė kasos vėžys

Michaelas Jacksonas ir Joe Jacksonas / „Scanpix“ nuotr.
Michaelas Jacksonas ir Joe Jacksonas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-06-27 20:33
AA

Birželio 27 dieną popkaraliaus Michaelo Jacksono tėtis Joe Jacksonas mirė, praneša TMZ. Garsaus vyro gyvybė užgeso jam einant 90-uosius metus.

Joe Jacksonas mirė ligoninėje. Kasos vėžiu sirgusio vyro sveikata jau buvo tokia prasta, kad medikai jam buvo davę vos kelias dienas gyventi.

Liūdnas naujienas patvirtino Joe Jacksono anūkai Randy Jacksonas ir Taj Jacksonas. „Amžiną atilsį karaliui, kurio dėka viskas buvo įmanoma! Myliu tave, seneli. Joe mylėjo visa šeima, mes išgyvename širdgėlą. Leiskite mums gedėti“, – socialiniuose tinkluose rašė Joe Jacksono anūkai.

Joe Jacksonas ir Jacksonų penketukas / „Scanpix“ nuotr.

Prieš savaitę Jermaine'as Jacksonas sakė „Daily Mail“, kad jo tėvo sveikata labai prasta, visa šeima nesitraukia nuo jo lovos, baimindamasi paties blogiausio.

1928 metais gimęs Joe Jacksonas turėjo rimtų sveikatos problemų. 2012-aisiais jį ištiko infarktas. 2015-aisiais jo dukra Janet Jackson atšaukė savo koncertinio turo repeticijas – Joe Jacksoną ištiko antras infarktas.

2016-ųjų gegužę Joe Jacksonas atsidūrė ligoninėje dėl sunkaus peršalimo, o praėjusių metų birželį patyrė avariją, po kurios buvo priverstas vėl atsigulti į ligoninę.

Joe Jacksonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.