Michelle ir Barackas Obamos atšventė vestuvių metines: pasidalijo dar niekur neviešintais kadrais

Michelle ir Barackas Obamos/„Twitter“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Michelle ir Barackas Obamos ketvirtadienį šventė 27-ąsias vestuvių metines. „Kaip dainavo grupė „The Beatles“: Viskas laikui bėgant, tik gerėja“, – prie dar viešumoje niekada nerodytos jo ir žmonos fotografijos rašė kadenciją baigęs JAV prezidentas B. Obama.

44-asis Jungtinių Amerikos Valstijų vadovas, vestuvių metines šventęs spalio 9 d., priminė pasauliui ir savo milijonams gerbėjų, kad su Michelle jie vis dar jaučiasi kaip visai neseniai susituokę. 

58-erių Obama ir 55-erių Michelle vienas kitą pasveikino švelniais žodžiais ir dalijosi pasauliui nematytomis akimirkomis iš bendro gyvenimo.

B. Obama, sveikindamas žmoną, pacitavo garsios grupės „The Beatles“ dainos žodžius, jis tikino, kad laikui bėgant jų santuoka tik nuostabesnė, o tarpusavio ryšys tvirtesnis. „Ačiū, mažyte, už 27-erius nuostabius metus“, – rašė Barackas. 

Vienoje iš fotografijų žymioji pora stebi saulėlydį Tanzanijoje, o kitoje – jie prieplaukoje vienas kitą švelniai apglėbę  plačiai šypsosi.

„Prieš 27-erius metus šis vyriškis man pažadėjo gyvenimą, kupiną nuotykių. Sakyčiau, šį pažadą tęsėjo. Už naują mūsų gyvenimo knygos skyrių, už bendrą lizdą ir ateitį, kai atrasime dar daug naujo. Vis dar jaučiame magiją, kuri mus beveik prieš 30 metų sujungė“, – savo vyrui dėkojo Michelle Obama. 

Michelle ir Barcko Obamų šeima (35 nuotr.)
+29
Skaitykite daugiau