Milane apdovanoti geriausi Europos turinio kūrėjai: tarp renginio svečių – influenceriai iš Lietuvos

Ieva Swan (kairėje) apdovanojimų ceremonijoje „About You Awards 2022“
Ieva Swan (kairėje) apdovanojimų ceremonijoje „About You Awards 2022“
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Reklama
2022-05-30 16:55
AA

Gegužės 26 d. Milane, Italijoje, nuomonės formuotojai iš daugiau nei 20-ies Europos šalių, susirinko į didžiausią skaitmeninio turinio kūrėjų apdovanojimų ceremoniją „About You Awards 2022“.

Už įkvepiantį kūrybiškumą renginio metu pagerbtos ir apdovanotos išskirtinės asmenybės, kurios savo įtaką socialiniuose tinkluose naudoja siekdamos tvarių ir reikšmingų pokyčių.

„Šie apdovanojimai – duoklė kūrybiškumui ir įrodymas, kad šiandien turinio kūrėjai vertinami ne tik už efektyvumą, bet ir už autentiškumą, išskirtinumą ir pokyčių kūrimą skaitmeninėje erdvėje“, – teigia Influenceriai.lt vadovė Laura Aleksandravičė, kuri buvo šių metų apdovanojimų komisijos narė.

Net 50 talentingiausių turinio kūrėjų buvo nominuoti penkiose reikšmingose kategorijose: stiliaus, pramogų, socialinių pokyčių, skaitmeninio meno bei gyvų vaizdo transliacijų. Renginio metu buvo paskelbta ir speciali nominacija „Metų dievaitis“, kuri atiteko beveik 140 milijonų sekėjų TikTok socialiniame tinkle turinčiam Khaby Lame. Kam atiteks apdovanojimai sprendė interneto vartotojai bei tarptautinė ekspertų komisija.

Apdovanojimų ceremonija „About You Awards 2022“

Apdovanojimų ceremonijoje dalyvavo 1500 kviestinių svečių. Tarp jų – socialinių tinklų turinio kūrėjai ir pramogų pasaulio žvaigždės: seserys Chiara ir Valentina Ferragni, nuomonės formuotoja Xenia Adonts, modelis Stefanie Giesinger, TikTokeris Younes Zarou bei daugelis kitų. Išskirtinį reginį vedė garsi YouTuberė, vizažistė Nikkie de Jager, geriau žinoma kaip NikkieTutorials, kuri praėjusiais metais vedė ir Eurovizijos dainų konkursą. Renginyje savo originalius įvaizdžius demonstravo ir būrys lietuvaičių: nuomonės formuotoja Ieva Swan, televizijos laidų vedėja Dalia Belickaitė, atlikėja Monika Linkytė ir kt.

Į apdovanojimų ceremoniją pakviesta Ieva Swan džiaugėsi išskirtine galimybe dalyvauti tokio lygio renginyje ir teigė, jog tai yra didžiulis jos veiklos socialiniuose tinkluose įvertinimas.

Ieva Swan (kairėje) apdovanojimų ceremonijoje „About You Awards 2022“
Apdovanojimų ceremonija „About You Awards 2022“

„Šis renginys atspindėjo, jog visi šiame pasaulyje esame labai skirtingi ir tai yra nuostabu. Visų žmonių tikriausiai neįmanoma sekti, bet nominuoti žmonės mane pakerėjo – tai tikrai įdomų turinį kuriantys asmenys. Manau, kad tokio lygio apdovanojimai priverčia žmones šiek tiek pasitempti, kurti turinį įdomiau ir nebijoti, ką pagalvos kiti“, – dalinosi nuomonės formuotoja.

Ruošiantis tarptautiniam apdovanojimų balsavimui buvo atrinkti įtakingiausi ir kūrybiškiausi Europos skaitmeninio turinio kūrėjai. Tarp nominantų šį kartą atsidūrė net trys Baltijos šalių atstovai, kurių atranka rūpinosi specializuota nuomonės formuotojų rinkodaros agentūra Influenceriai.lt.

„Mums teko didelė garbė ir atsakomybė padėti renginio organizatoriams atsirinkti iš šimtų talentingų kūrėjų ir visuomenės veikėjų bei pažinti kiekvieną potencialų Baltijos šalių nominantą. Kūrėjai, tiek kilę iš čia, tiek gyvenantys svetur, atrodo tikrai stiprūs europiniame kontekste. Nepaisant to, kad į galutinį nominantų sąrašą pateko tik du latviai ir vienas estas, apdovanojimų organizatoriai turėjo daug atradimų ir favoritų iš Baltijos šalių, tame tarpe ir Lietuvos. Tikimės, kad pirmą kartą Europoje organizuojami tokio mąsto skaitmeninio turinio kūrėjų apdovanojimai taps sėkminga ilgamete tradicija“, – dalinosi L.Aleksandravičė.

Fotogalerija:

Apdovanojimų ceremonija „About You Awards 2022“ (7 nuotr.)
+1