Milane apiplėšta Gintarė Gurevičiūtė: laikrodį nusikaltėlis nupjovė nuo riešo

Gintarė Gurevičiūtė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Gintarė Gurevičiūtė / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-09-24 14:32
AA

Turėjusi palikti tik pačius gražiausius prisiminimus, socialinių tinklų žvaigždės ir televizijos laidų vedėjos bei kūrėjos Gintarės Gurevičiūtės viešnagė Milane apkarto. Žinoma moteris čia tapo nusikaltėlio taikiniu.

Milane per mados savaitę viešėjusi Gintarė Gurevičiūtė buvo apiplėšta rugsėjo 22-osios vakarą – ji neteko laikrodžio. Kaip pasakojo portalui Žmonės.lt, vagis veikė žaibiškai.

„Mane užpuolė gatvėje, čiupo už riešo ir nuo rankos nupjovė laikrodį. Bandžiau vytis vagį, padėjo įvykį matę praeiviai, bet jis paspruko“, – apgailestavo G.Gurevičiūtė.

Gintarė Gurevičiūtė / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Anot Gintarės, netrukus buvo iškviesta policija, moteris tris valandas praleido registruodama įvykį. Deja, bent jau kol kas vagies sugauti nepavyko.

„Policija sučiupo du žmones, kurie atitiko apibūdinimą, bet ryte peržiūrėję vaizdo kamerų įrašus, pareigūnai nebuvo tikri, kad tai tie patys žmonės, todėl juos paleido. Policijos tyrimas vyksta toliau“, – teigė G.Gurevičiūtė.

Gintarė portalui Žmonės.lt atskleidė, kad į tokią situaciją patenka pirmą kartą.

„Šis įvykis labai sukrėtė, ypač psichologiškai. Puikiai suvokiu, kad viskas galėjo pasibaigti liūdniau, tad džiaugiuosi, kad likau sveika ir gyva, man nieko nepadarė“, – pridūrė ji.