Milano mados savaitėje lietuvė visus nustelbė pasirinkusi Roberto Kalinkino kurtą perregimą suknelę

Marija Lama / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Mados sostinėje Milane prieš mėnesį imta ruoštis šaltajam metų sezonui – čia naujomis rudens-žiemos kolekcijomis džiugino Milano mados savaitė, į kurią suvažiavo gausybė žmonių iš visų pasaulio šalių. Jau ne pirmi metai kartu su mados grandais Milane viešėjo ir Marija Lama – modelių agentūros „Lama Model Management” vadovė.

Marija įspūdingoje mados savaitėje laiko veltui neleido – apsilankė Fendi, Emilio Pucci, Byblos Milano, Krizia,Versace, Angela Missoni, Jil Sander bei Laura Biagiotti madų pristatymuose. Žinoma, netrūko ir pramogų – daug įsimintinų vakarėlių su garsiausiais dizaineriais bei modeliais, kurių metu galima buvo ne tik susipažinti su spalvingomis asmenybėmis, bet ir dalyvauti dizainerių parduotuvių atidarymuose, iš arti apžiūrėti naujausias kolekcijas. Milano vakarėliuose galima sutikti įvairiausių žmonių, žavi spalvingas italų apsirengimo stilius ir pačių žmonių grožis – ne veltui Milanas yra viena iš pagrindinių pasaulio mados sostinių.

Marija Lama / Asmeninio archyvo nuotr.

M. Lama džiaugiasi naujomis pažintimis su ryškiausiais madų pasaulio atstovais, tarp jų – Emilio Pucci kurybiniu vadovu Massimo Giorgetti, kuris pasirodė ypač linksmas ir malonus žmogus, nuoširdžiai kaip vaikas besidžiaugiantis gyvenimu – tokie žmonės, atrodo, semiasi įkvėpimo kūrybai iš bet ko. Taip pat Marija susipažino su Byblos Milano dizaineriu Manuel Facchini, Krizia kūrybine vadove bei savininke Zhu Chongyun (nuotraukoje).

Įspūdį M. Lamai paliko ir Krizia mados namų savininkė ir kūrybos vadovė. Moteris sukūrusi save praktiškai nuo nulio, šiuo metu patenka ir Forbes turtingiausių pasaulio moterų sąrašus, ir tuo pat metu žavi savo paprastumu ir labai švelnia moteriška energetika, kas nėra būdinga šių laikų stiprioms, sėkmingoms moterims. Ji labai talentinga ir nors Krizia mados namus įsigijo vos prieš keletą metų, jau garsina šį vardą visame pasaulyje.

Labiausiai lietuvaitei patiko Versace bei Angela Missoni kolekcijos. Donatella Versace naujoje kolekcijoje atskleidė truputį kitokią savo pusę – pristatyta kolekcija labai moteriška, bet tuo pat metu ne per daug seksuali ir atvira, kas D. Versace nėra būdinga. Kolekcijoje vyravo juoda, ryškiai raudona bei geltona spalvos. Ypač gražūs ir originalūs naujosios kolekcijos švarkai bei suknelės. Versace moteris rudens-žiemos sezoną bus įžūloka, nebijanti dėmesio ir mėgstanti provokuoti, tai pabrėžia ir anot D. Versace būsimą sezoną itin madingos ryškios plaukų sruogos. Versace madų kolekcijos pristatymą stebėjo ir supermodelis Naomi Campbell.

Marija Lama / Asmeninio archyvo nuotr.

Angela Missoni pristatymas taip pat buvo įspūdingas, labai spalvingas, nors kiek švelnesnis, ne toks agresyvus kaip Versace. Neįtikėtina, kiek daug ir įvairių drabužių stilių galima sukurti iš mezginių! Missoni mados namų modeliai, tarp jų ir Gigi Hadid pristatymo metu dėvėjo katės ausis primenančias kepures su ryškiomis „Missoni“ charakteringomis juostomis ant kepurių krašto – kepures mados namai vėliau padovanojo ir kiekvienam šio šou svečiui.

Milano mados savaitėje žibėjo jau gerai pažįstami modeliai Gigi Hadid bei Kendall Jenner. Jos žengė podiumu tiek Fendi, tiek Missoni, tiek Versace madų pristatymuose. Žavingą Fendi kolekciją sukūrė pats Karlas Lagerfeldas. Neįtikėtina, kiek daug suspėja tokio amžiaus K. Lagerfeldas, vis dar kuriantis kolekcijas šitiek daug mados namų! Šios kolekcijos pristatymas sulaukė ir protestuotojų dėmesio – pristatymą trikdė lauke vykę neplanuoti protestai prieš natūralaus kailio naudojimą drabužių kūrime. Po madų pristatymo tiek Fendi, tiek Versace organizavo vakarėlį atvykusiems svečiams, kuriame vaišino šampanu bei užkandžiais.

Lauros Biagiotti madų šou kaip visada dalyvavo gausybė Italijos žvaigždžių, tarp jų ir visame pasaulyje žymi balerina Carla Frazzi, o Fendi, Versace ir Jil Sander kolekcijas stebėjo Vogue žurnalo redaktorės Suzy Meknes bei Ana Wintour.

Marija Lama / Asmeninio archyvo nuotr.

Dėmesio Milane netrūko ir pačiai Marijai Lamai – Byblos pristatyme jis sužibėjo Lietuvos dizainerio Roberto Kalinkino kurta juoda suknele. Pristatyme dirbusi administratorė paprašė Marijos atsisėsti su ja pirmoje eilėje, taip pat netrūko fotografų dėmesio bei ovacijų. „Su šia suknele pati jaučiausi kaip ryškiausia žvaigždė“ – Marija neslėpė susižavėjimo R. Kalinkino talentu – „labai džiugu, kad ir Lietuvoje yra tokių talentingų kūrėjų!”.

Viešėdama Milane Marija Lama taip pat aplankė ir čia besidarbuojančius Lama Model Management agentūros modelius bei agentūros partnerius. M. Lama džiaugiasi, kad lietuvaitės jau ne pirmi metai garsina mūsų didžiausiose pasaulio mados sostinėse ir iš kiekvienos Mados savaitės grįžta su dar daugiau optimizmo – užsimezgus pažintims su garsiausių mados namų atstovais, netrūksta ir naujų projektų.

Skaitykite daugiau