Milano mados savaitės gatvės tendencijos: nuo klasikos iki ekstravagancijos

Milano gatvės stilius / Vida Press nuotr.
Milano gatvės stilius / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-02-27 19:24
AA

Dažnai minimas „itališkas stilius“ populiariai sulyginamas su „Max Mara“ rafinuota elegancija, tačiau moderniam kontekste tai negalėtų būti toliau nuo tiesos, nes mados savaitės Milane – vienos ekstravagantiškiausių.

Šių metų koncepcija – retrospektyvinė („Italiana, Italy Through the Lens of Fashion 1971–2001“), o „Gucci“ filosofiškas „siaubo kambarys“ buvo labiausiai apkalbėta kolekcija. Gatvės stilius priminė apie visas aktualiausias tendencijas: spalvas (ypač violetinę, rožinę, geltoną, žalią, mėlyną gamą), neutralius ir achromatinius derinius, madingas faktūras ir raštus – didelius langelius, dirbtinį kailį, lakines odas ir blyksinčią aitrią raudoną. Dominuojantys gatvės siluetai – oversize paltai ir struktūriški lietpaltčiai, vyriški kostiumai ir midi ilgiai.

Raudona ir oda

Ten, kur raudona, ten tinka oda. Odiniai lakiniai lietpalčiai ir odinių drabužių deriniai su kontrastingomis faktūromis: minkštu pliušu, vilna ir mezginiu.

Nausheen Shah / Vida Press nuotr.

Dirbtinis kailis

Spalvotas, dažytas, faktūriškas, pliušinis ir atrodantis beveik kaip natūralus: dirbtinis kailis yra ne mažiau įspūdingas nei natūralus.

Candela Novembre / Vida Press nuotr.

Neutrali pozicija

Šilta neutralių spalvų – smėlio, kavos, pieniško šokolado, terakotos, pieno – ne tik buvo viena dominuojančių spalvinių gamų, bet ir kaip pusiausvyra visomis vaivorykštės spalvomis išsipusčiusiems povams.

Milano gatvės stilius / Vida Press nuotr.

Metų spalva

Visų mados savaičių gatvės pamaivos skyrė dėmesį violetinei, Milanas ne išimtis. Aksominė alyvinė, aitri ciklameno ir žibučių, prigesinta, tarsi sumaištyta su pilka – deriniuse su neutraliomis ir mėlyna spalvomis.

Tiffany Hsu (dešinėje) / Vida Press nuotr.

Metų raštas

Languotas tvidas, tartanai, smulkūs langučiai – nuo vyriško silueto švarkų, paltų iki maksi suknelių, pieštuko silueto sijonų ir kostiumėlių.

Linda Tol / Vida Press nuotr.

Šachas ir matas

Visa achromatinė gama – juodi lakiniai lietpalčiai, juodai balti languoti paltai, balti kostiumėliai su tiulio sijonais – juodos, baltos ir pilkos per daug nebūna.

Caroline Daur / Vida Press nuotr.

Tūkstantmečio spalva

Nepaisant prognozių, kad rožinė užleis vietą violetinei, panašiau, kad rožinė lengvai nepasiduos. Stipri magenta, kūdikiška tūkstantmečio rausva, pudrinė ir tiesiogiai rožėmis dekoruota rožinė tvirtai laikosi tarp populiariausių spalvų.

Milano gatvės stilius / Vida Press nuotr.

Spalvų spektras

Beveik visa spalvų spektro gama šalia raudonos ir violetinės: mėlyna – nuo švelnios melsvos iki sodrios turkio, geltona – nuo pienių iki garstyčių, žalia – nuo laimo iki smaragdo ir alyvuogių.

Milano gatvės stilius / Vida Press nuotr.
Milano mados savaitės gatvės stilius – 2018 vasaris (56 nuotr.)
+50

www.lauralatour.com