Milda Rasilavičiūtė-Millou pristato naują dainos „Get High“ versiją: „Tiks ir patiks kiekvienam romantikui“

Millou ir režisierius Saulius Baradinskas / Pauliaus Butkaus nuotr.
Millou ir režisierius Saulius Baradinskas / Pauliaus Butkaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-09-30 13:28
AA

Nauju sceniniu vardu Millou prisistatanti atlikėja ir aktorė Milda Rasilavičiūtė neįsivaizduoja savo gyvenimo be kūrybos. Projekte „Sapiens Music“ dainininkė pristato naują dainos „Get High“ versiją.

„Kūryba mane išlaisvina, man tai – geriausias būdas kalbėti su pasauliu, transliuoti savo išgyvenimus, emocijas, mintis. Daina „Get High“ gimė kiek anksčiau, pirmojo karatino metu. Gerai pamenu tą akimirką: už lango lijo, buvo ankstus rytas, sedėjau prie pianino ir melodija tiesiog savaime nugulė ant klavišų“, – portalui Žmonės.lt sako Millou.

Milda Rasilavičiūtė-Millou / Pauliaus Butkaus nuotr.

Nors aplinkybės gan melancholiškos, Millou daina švelni ir labai romantiška, atlikėja ją vadina buvimu, nes klausant kūrinio, atrodo, viskas aplinkui sustoja.

„Daug svarbių pauzių, nedaug žodžių. Tikiu, kad kūrinys prasidėjus rudeniui, labai tiks ir patiks kiekvienam romantikui ir ne tik“, – sako Millou.

Vaizdo klipe paliekama dainininkės žinutė – simboliška ir įkvepianti.

„Už neatrastus pasaulius ir naujas pradžias!“. Kaip ir sakiau, dainoje daug vietos ieškojimams, todėl ir žinutė apie tai.

Man atrodo, kad žmogus auga per patirtis ir atradimus. Laukiau tinkamo momento, kada paviešinti dainą. Projektas „Sapiens Music“ man pasirodė puiki erdvė pristatyti kūrinį.

Milda Rasilavičiūtė-Millou / Pauliaus Butkaus nuotr.

Džiaugiuosi ne tik galutiniu rezultatu, bet ir pažintimis bei patirtimi, kurią gavau. Režisierius Saulius Baradinskas ir visa jo komanda yra neįtikėtinai šviesūs ir įkvepiantys žmonės, visas filmavimo procesas buvo toks paprastas ir pozityvus, kad rodėsi galėjome filmuoti dar ir dar.

Milda Rasilavičiūtė-Millou / Pauliaus Butkaus nuotr.

Tiesa, įsiamžinti iš taip arti ir be jokių efektų – iššūkis, bet kai gerai žinai, ką nori savo muzika pasakyti, jokių barjerų ir nepatogumu nebelieka. Atsistojau ir kalbėjau taip, kaip geriausiai moku – kūryba ir muzika.“

Millou – „Get High“:

Fotogalerija:

Milda Rasilavičiūtė-Millou (6 nuotr.)