N-18 turinys
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio.Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
TAIP
NE

Miley Cyrus akibrokštas: žurnalo fotosesijoje vulgariai glamonėja save stebint fotografui

Miley Cyrus / „Interview“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Naujausias žurnalo „Interview“ numeris skirtas garsiausioms interneto asmenybėms, o viena tokių – skandalingoji dainininkė Miley Cyrus (22 m.). Jos fotosesija šiam žurnalui atima žadą net ir visko mačiusiems...

Miley Cyrus fotosesija buvo daryta per programėlę „FaceTime“: dainininkė su fotografu telefonu bendravo tarsi su savo vaikinu, rodė jam nuogas savo krūtis, visaip gundė ir net pati malonino save ranka.

Šias šokiruojančias ir itin atviras nuotraukas galima pažiūrėti ČIA.

Naujausias „Interview“ numeris išleistas su aštuoniais skirtingais viršeliais, ant kurių – vis kitos socialinių tinklų žvaigždės. Tarp jų be minėtosios Miley Cyrus yra ir Kim Kardashian, Selena Gomez, Jennifer Lopez, Victoria Beckham, Madonna, buvęs „One Direction“ narys Zaynas Malikas bei garsus mados fotografas Mertas Alasas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ekstravagantiškiausi Miley Cyrus įvaizdžiai MTV apdovanojimuose

Visos viršelio nuotraukos darytos ne profesionalioje fotostudijoje, o per populiarią vaizdo pokalbių programėlę „FaceTime“. Šios fotosesijos sumanytojas – jau minėtas fotografas Mertas Alasas, kuris su visais viršelio herojais susiskambino per „FaceTime“ ir padarė unikalius kadrus.

When they say "don't touch your hair" @selenagomez #InterviewGang Cc @fabienbaron

A photo posted by @interviewmag on

#womaninthemirror #mirrorselfie @JLo #InterviewGang Cc @fabienbaron

A photo posted by @interviewmag on

#Unapologeticshit @madonna #InterviewGang Cc @fabienbaron

A photo posted by @interviewmag on

The wait is over @Zayn #InterviewGang Cc @fabienbaron #Imcoming

A photo posted by @interviewmag on

@mertalas facetimes with @mileycyrus #InterviewGang Cc @fabienbaron

A photo posted by @interviewmag on

Skaitykite daugiau