Miley Cyrus netikėtai paskelbė išleidusi naują nemokamą albumą

Miley Cyrus / „Scanpix“/AP nuotr.
Miley Cyrus / „Scanpix“/AP nuotr.
Šaltinis: BNS
2015-08-31 14:23
AA

Popmuzikos žvaigždė Miley Cyrus, sekmadienį vedusi MTV vaizdo klipų apdovanojimų ceremoniją, savo pasirodymo pabaigoje paskelbė netikėtą naujieną – išleistas jos naujas albumas ir jis visiškai nemokamas.

Ceremonijos pabaigoje dainininkė atliko savo naujausių dainų popuri kartu su roko grupe „The Flaming Lips“ ir daugybe spalvingus drabužius vilkėjusių transvestitų, o galiausiai paskelbė džiaugsmingą naujieną apie naująjį albumą.

Šėlstant žiūrovams ir nuo lubų pasipylus balionams Los Andželo arenoje „Microsoft Theater“, Miley Cyrus pareiškė: „Klausykitės, visi. Mano naujasis albumas – „Miley Cyrus and Her Dead Petz“ – šiuo metu yra nemokamai prieinamas internete. Ačiū, kad įsijungėt su****us MTV vaizdo klipų apdovanojimus. Iki pasimatymo su jumis visais ateinančiais metais!“

Ekstravagantiški ir atviri Miley Cyrus apdarai MTV apdovanojimuose (33 nuotr.)
+27

Apie šio albumo išleidimą informuojančiame pranešime sakoma: „2015 metų MTV vaizdo klipų apdovanojimų ceremoniją vedusi Miley Cyrus jai įkandin išleido unikalų bendradarbiavimo projektą, pavadintą „Miley Cyrus & Her Dead Petz“. Šis projektas yra Cyrus pirmasis albumas, kuris bus nemokamai pateiktas vartotojams. Šis albumas išaugo iš glaudaus bendradarbiavimo su Wayne'u Coyne'u, nepriklausomo roko legendų „The Flaming Lips“ lyderiu vizionieriumi ir kai kuriais įprastais jos prodiusavimo partneriais.“

Miley Cyrus / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Kuriant albumą, įrašytą Oklahoma Sityje, iš kurio yra kilusi „The Flaming Lips“, bei garaže įrengtoje Miley Cyrus studijoje, taip pat prisidėjo prodiuseris ir dainų kūrėjas Mike'as WiLL Made-It'as, prodiuseris Orenas Yoelis, grupės „Phantogram“ žvaigždė Sarah Barthel ir dainininkas Arielis Pinkas.

Albumą sudaro 23 dainos, tarp jų „F**kin F**ked Up“, „Bang Me Box“, „Milky Milky Milk“, „Miley Tibetan Bowlzzz“ ir „Pablow The Blowfish“.

Žvaigždžių stilius ant MTV apdovanojimų raudonojo kilimo (94 nuotr.)
+88
Spalvingi MTV vaizdo klipų apdovanojimai (40 nuotr.)
+34