Miley Cyrus pretenduoja į žurnalo „Time“ Metų žmogaus titulą

Miley Cyrus „iHeartRadio“ muzikos festivalyje / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: BNS
AA

Miley Cyrus pavardė atsidūrė tarp pasaulio lyderių ir filantropų vardų žurnalo „Time“ pretendentų į Metų žmogaus titulą sąraše.

21-erių popmuzikos žvaigždė neseniai liko trečia per internete žurnalo surengtą balsavimą dėl Metų žmogaus – iš dalies dėl įsilaužėlių ir gerbėjų armijos – ir dabar redaktoriai nusprendė, kad reiktų svarstyti jos kandidatūrą dėl geidžiamo metų pabaigos numerio viršelio.

M.Cyrus varžysis su Sirijos diktatoriumi Basharu al Assadu, „Amazon“ vadovu Jeffu Bezosu, popiežiumi Pranciškumi, JAV prezidentu Baracku Obama (pernai jis buvo išrinktas Metų žmogumi) ir Irano prezidentu Hassanu Rouhani.

Skaitytojai internete Metų žmogumi išrinko Egipto gynybos ministrą generolą Abdul Fattahą al Sisi, kuris per šį balsavimą įveikė Turkijos premjerą Recepą Tayyipą Erdoganą.

„Time“ Metų žmogus bus paskelbtas trečiadienį.

Viena ryškiausių 2013-ųjų asmenybių – Miley Cyrus (37 nuotr.)
+31

MTV paskelbė Miley Cyrus Metų atlikėja

Belaukiant žinių iš „Time“ stovyklos Miley Cyrus turi ir kitų priežasčių džiūgauti – MTV ją paskelbė Metų atlikėja.

Miley Cyrus kratydama sėdynę ir kaišiodama liežuvį pakilo į viršūnę, o stulbinantis duetas su Robinu Thicke'u per MTV vaizdo klipų apdovanojimų ceremoniją buvo tarp daugiausia kalbų sukėlusių šiemetinių kultūrinių įvykių.

MTV pirmadienį paskelbė, kad garsusis duetas šiemet buvo labiausiai žiūrima vaizdo medžiaga kanalo interneto svetainėse. Be to, MTV puslapis, skirtas M.Cyrus, sulaukė daugiau lankytojų nei bet kurio kito atlikėjo tinklalapis.

Be „We Can't Stop“ dideli M.Cyrus hitai buvo daina „Wrecking Ball“ ir albumas „Bangerz“, be to, ji pasirodė „Saturday Night Live“ ir MTV Europos muzikos apdovanojimų šou.

Robinas Thicke'as ir Miley Cyrus / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Geriausią MTV metų atlikėją renka kanalo bosai. Pernai jie šį titulą skyrė „One Direction“, o užpernai – Katy Perry. MTV muzikos ir talentų programų strategijos vadovė Amy Doyle sakė, kad šiemet M.Cyrus buvo lengvas pasirinkimas.

„Ji dominavo muzikos populiariausiųjų sąrašuose ir kritikų sąrašuose, ir tuo pačiu metu sukūrė vienus įsimintiniausių metų momentų“, – sakė A.Doyle.

Skaitykite daugiau