Milijardierė Kylie Jenner nesislapsto: laiką leidžia su drauge, išskyrusia sesers šeimą

Kylie Jenner (dešinėjė) švenčia Naujuosius metus/Instagramo nuotr.
Kylie Jenner (dešinėjė) švenčia Naujuosius metus/Instagramo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-03-09 15:43
AA

Jauniausia pasaulyje milijardierė Kylie Jenner ir toliau matosi su savo bičiule Jordyn Woods. Po to, kai žiniasklaidą apskriejo skandalas dėl Jordyn santykių su NBA krepšininku Tristanu Thompsonu, buvo manoma, kad Jordyn visiems laikams bus išbraukta iš Jennerių ir Kardashianų šeimos gyvenimų.

Praėjus kelioms savaitėms po to, kai Kylie sesuo Khloe paliko savo dukters True tėvą, ilgametį partnerį Tristaną Thompsoną, kaltinamos visos pusės. Khloe – už neapdairumą, minkštą širdį ir daug kartų atleistas vyro išdavystes, Tristanas – už nesugebėjimą valdytis, palaidą gyvenimo būdą ir nesirūpinimą savo šeima, geriausia Kylie draugė Jordyn - už tai, kad įsivėlė į skandalą ir užmezgė romaną su žinomu krepšininku. Tiesa, iki šiol istorijoje Kylie buvo minima tik kaip asmuo, per kurią Jordyn Woods pateko į garsios šeimos ratą.

Tačiau po to, kai Kylie Jenner buvo įamžinta restorane besišnekučiuojanti su savo sesers prieše, užvirė karšta diskusija: nejau merginos susitaikė?

Iš Kylie pusės, tai būtų sunkiai paaiškinama, tačiau ir anksčiau buvo kalbama, kad po nemalonaus incidento merginų santykiai nenutrūko ir jos susirašinėjo viena su kita trumposiomis žinutėmis.

Tristanas Thompsonas, Khloe Kardashian ir Jordyn Woods su Kylie Jenner

Kylie sesuo Khloe ir Tristatnas krizę išgyveno dar 2018-ųjų balandį, kuomet internete žaibišku greičiu pasklido vaizdo įrašas, kuriame garsusis krepšininkas nufilmuotas Niujorko klube, intymiai laiką leidžiantis su keliomis moterimis.

Tuo metu K. Kardashian laukėsi pirmagimės True, kuri gimė praėjus vos kelioms dienoms po skandalo paviešinimo. Nepaisant įtampos, kurią sukėlė T. Thompsono neištikimybės skandalas – Khloe nusprendė nesiskirti su mylimuoju. Anot artimos šeimos draugės, pora ilgą laiką lankėsi pas santykių psichologus.