Milijardieriaus J.Caudwello 69-ojo gimtadienio proga – M.Vžesniauskaitės staigmena

Johno Caudwello gimtadienio šventės akimirkos / „Instagram“ nuotr.
Johno Caudwello gimtadienio šventės akimirkos / „Instagram“ nuotr.
Žmonės.lt, 15min
Šaltinis: Žmonės
2021-10-13 15:26
AA

Britų milijardierius Johnas Caudwellas spalio 7-ąją paminėjo savo 69-ąjį gimtadienį ir tai padarė ne bet kaip. Mylimosios olimpietės Modestos Vžesniauskaitės surengtame teminiame vakarėlyje J.Caudwellas ne tik gerai pasilinksmino draugų kompanijoje, bet ir prisiminė šių metų patirtis.

Spalio 7 d. gimimo dieną atšventęs nedideliame artimiausių žmonių būryje, savaitgalį Johnas Caudwellas mylimosios Modestos Vžesniauskaitės buvo pakviestas į linksmą vakarėlį poros namuose Stafordšyre. Kaip instagrame rašė pats šventės kaltininkas, dauguma čia sugužėjo iš paties Monako.

Ta proga, kad daugelis milijardieriaus ir dviratininkės bičiulių nelabai pažinojo britišką kultūrą, penktadienį visi svečiai buvo pakviesti į tikrą anglišką aludę, o vėliau Johnas Caudwellas juos pavaišino paties gaminta vakariene.

„Šeštadienio popietę, po greitos ekskursijos po teritoriją mūsų nedideliu traukinuku, svečiai, tarp kurių buvo daug dosnių „Caudwell Children“ rėmėjų, apsilankė „Caudwell International Children’s“ centre Keele universitete“, – tęsė jis.

Na o po visų ekskursijų laukė pagrindinė šventė – teminis gydytojų ir slaugių vakarėlis. Kad jis bus, Johnas Caudwellas žinojo, bet apie mylimosios išrinktą temą nė nenutuokė.

O ji tokia pasirinkta neatsitiktinai. Neseniai Johnas Caudwellas patyrė rimtą traumą, po kurios vis dar sveiksta.

„Norėčiau pagreitinti sveikimą, bet akimirką sugrįžau į praeitį, kai įžengęs į kambarį pamačiau visas tas uniformas. Jos priminė man tas pirmas kelias dienas ligoninėje po nelaimės dviračiu rugpjūtį – kol kas skausmingiausio incidento mano gyvenime“, – tęsė Johnas Caudwellas.

„Bet į praeitį sugrąžintas buvau tik akimirkai. Su nuostabia šeima, puikiais draugais, nepakartojamu maistu ir muzika – taip pat Haydono pasirodymu, vieno iš Vest Endo „Thriller Live“ žvaigždžių, į kurį su šeima buvome nuėję prieš pandemiją – puikiai atšvenčiau laimingą ir sveiką gimtadienį“, – rašė milijardierius, priminęs, kad kitą savaitgalį laukia jo mylimosios Modestos Vžesniauskaitės gimtadienis.

Modesta Vžesniauskaitė ir Johnas Caudwellas / Asmeninio albumo nuotr.

Žmonės.lt primena, kad traumą J.Caudwellas patyrė rugpjūčio gale, keliaudamas Italijos kalnuose ir nukritęs nuo dviračio. Vyras tuomet atsidūrė ligoninėje, į kurią buvo atskraidintas sraugtaspaniu. 

Apie nelaimę J.Caudwellas pranešė socialiniuose tinkluose. Vyras pasakojo, jog incidentas įvyko penktadienį Florencijos kalnuose.

„Penktadienį patekau į nemalonią situaciją, kai kartu su Modesta keliavome į Italiją švęsti bičiulio gimtadienio. Dviračiu užvažiavau į vieną Florencijos kalnų ir buvau pasiruošęs nusileisti per kitą pusę. Apvažiavus pirmąjį posūkį, sprogo priekinė padanga. Tuo pačiu metu mano petys, klubas ir galva iš visų jėgų trenkėsi į žemę.

Didžiulis skausmas, dusulys ir galvos svaigimas rodė, kad atsidūriau nepavydėtinoje padėtyje. Praeivis iškvietė greitąją pagalbą, o aš sėdėjau pakelėje vos atgaudamas sąmonę, sunkiai kvėpuodamas, jausdamas veriantį skausmą visoje kairėje kūno pusėje.

Į Florencijos ligoninę patekau praėjus valandai. Kadangi įvykio metu man buvo pradurti plaučiai, atvykę medikai man į krūtinę iškart įstatė plaučių ventiliatorių. Taip pat patyriau sunkią galvos traumą – šalmas lūžo trijose vietose. Ačiū Dievui, kad jį dėvėjau. Taip pat nelaimės metu sutrupėjo mentė, įskilo raktikaulis, lūžo ir iš savo vietų pasislinko, manau, šeši šonkauliai“, – pasakojo J.Caudwellas.

Modesta Vžesniauskaitė ir Johnas Caudwellas / Socialinių tinklų nuotr.

Vis tik šiais metais milijardieriui nutiko ir labai gražių dalykų. Ko gero, džiaugsmingiausias nutikimas – sūnaus gimimas. Jo ir mylimosios M.Vžesniauskaitės atžala pasaulį išvydo šių metų kovą.

Džiugią žinią apie šeimos pagausėjimą J.Caudwellas paskelbė instagrame.

„Trečią valandą ryto, dviem savaitėmis anksčiau, negu planavome, Modesta ir aš sulaukėme šiame pasaulyje savo mažojo berniuko“, – pasidalijęs nuotrauka, kurioje ant rankų laiko naujagimį, rašė Johnas.

Laimingi tėvai mažylį pavadino Williamu Johnu bei atskleidė, kad berniukas gimė 2.6 kg svorio ir 48 cm ūgio.

Modesta Vžesniauskaitė ir Johnas Caudwellas (23 nuotr.)
+17