Milijonierius Aaronas Perezas filmavosi realybės šou su NBA žvaigždėmis

Aaronas Perezas / Asmeninio albumo nuotr.
Aaronas Perezas / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-06-23 11:14
AA

Auksinio jaunimo atstovas, Lietuvoje išgarsėjęs verslininkas, milijonierių pažinčių portalo MatchMillion.com įkūrėjas Aaronas Perezas toliau džiaugiasi prabangiu ir nenuobodžiu gyvenimu. Praėjusią savaitę vyrukas įsiamžino realybės šou kartu su garsiais Amerikos krepšininkais.

„Dalyvavau vakarėlyje prie baseino, vyko vieno televizijos šou filmavimas. Jo epicentre – Javale‘as Mcgee. Jis žinomas Jungtinių Amerikos valstijų krepšininkas, „Philadelphia 76ers“ žaidėjas. Juodaodis 213 centimetrų milžinas savo realybės šou pakvietė įsiamžinti ir Aaroną.

A.Perezas rūpinasi ne tik milijonierių pažinčių portalu, tačiau rūpinasi ir savo garsių klientų internetiniu marketingu. Netrukus savo 27-ąjį gimtadienį švenčiantis turtuolis dirba su tokiais krepšininkais kaip Nickas Youngas ir Johnas Wallas. „Su jais susipažinau Holivude“, – pasakoja vaikinas.

Javale‘as Mcgee / Asmeninio albumo nuotr.

Paklaustas apie vakarėlį, skirtą realybės šou filmavimui, Aaronas nusišypso ir pasakoja viską, kas vyko už kadro. „Ėjau pasilinksminti ir tuo pačiu aptarti darbo reikalų, bet prisidėjau prie šou prodiusavimo. Visko gali būti, kad prisijungsiu prie kūrybinės komandos. Šiuo metu kaip tik tai svarstau“, – apie netikėtą galimybę pasakoja geras dainininkės Ingridos Kazlauskaitės bičiulis.

Tai nėra pirmas vakarėlis, kuriame Aaronas linksminasi su NBA žaidžiančiais sportininkais ar kitomis garsenybėmis. „Paprastai lankausi tokiuose VIP vakarėliuose vieną ar dukart per mėnesį. Tai mano darbo dalis. Galėčiau ir dažniau, tačiau būnu toks užimtas, kad vietoj linksmybių renkuosi poilsį namuose. Paprastai žvaigždžių vakarėliai vyksta privačiuose apartamentuose, į juos galima patekti tik su pakvietimu. Taip yra saugomas garsenybių privatumas“, – atskleidžia pašnekovas.

Javale‘as Mcgee / Asmeninio albumo nuotr.

Nors Lietuvoje įprasta, kad krepšininkai, ypač sportinio sezono metu, nevartoja alkoholio ir vengia linksmybių, tačiau kitokios taisyklės esą galioja garsiems NBA atstovams. „Tokia taisyklė, kuri galioja Lietuvoje, čia nėra taikoma. Visuose vakarėliuose matau alkoholį vartojančius sportininkus. Deja...“ – garsenybių vakarėlių užkulisius aptaria Aaronas.

Paklaustas, kaip jaučiasi pavadintas auksinio jaunimo atstovu, A. Perezas šypteli: „Daugelį dalykų darau dėl savo darbo. Nuolat turiu suktis tarp garsenybių, tokiu būdu reklamuoju savo veiklą, milijonierių pažinčių portalą. Ne paslaptis, kad tokiu būdu susilaukiu dėmesio daugelyje pasaulio šalių.“