Milijonines vestuves su vyru iškėlusi Sandra Skorupskaitė laukiasi trečio vaiko: gimtadienis buvo lemtingas

Sandra Skorupskaitė ir Dario Budimlic su vaikais / Nakutis Photography ir asmeninio albumo nuotr.
Sandra Skorupskaitė ir Dario Budimlic su vaikais / Nakutis Photography ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-06-14 09:08
AA

Milijoninėmis vestuvėmis išgarsėjusi Sandra Skorupskaitė (32) su kroatu vyru Dario Budimlic (44) laukia šeimos pagausėjimo. Prieš metus į Dubajų iš Berlyno persikrausčiusi šeima sulauks trečio vaiko.

Apie trečią nėštumą S.Skorupskaitė prakalbo žurnalui „Stilius“. Moteris atviravo, kad po savo širdimi nešioja šešiolikos savaičių gyvybę.

S.Skorupskaitė pasakojo, kad trečią vaiką su vyru pradėjo planuoti kone iškart po vestuvių, tačiau jis į pasaulį neskubėjo ateiti. Moteris pastojo per savo gimtadienį – kovo 2-ąją.

„Užtrukome šešis mėnesius. Vis galvojome, kas blogai, nes pirmieji vaikai į mūsų šeimą pasibeldė iškart. Tačiau vis kartojau, kad ateis laikas – bus ir vaikas. Ir neklydau. Per gimtadienį ir pastojau. Labai džiaugėmės. Sakiau vyrui, kad jau ir kitą gimtadienio dovaną man padovanojo“, – žurnalui „Stilius“ prisipažino Sandra.

Sandra Skorupskaitė su vyru jau augina dvi atžalas – šešerių dukrą Dariją ir aštuonerių sūnų Damianą.

Sandra Skorupskaitė ir Dario Budimlicas su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.

Praėjusių metų vasarą S.Skorupskaitė ir D.Budimlic po dešimties metų draugystės iškėlė milijono eurų vertas vestuves, kurios priminė karališkas iškilmes. Vestuvių šventės planavimas užtruko net trejus metus.

Šventė vyko viloje, kuri įprastai nuomojama Holivudo filmams, o prie jos tobulo įgyvendinimo dirbo dvi vestuvių planuotojos Gintarė Dapkutė Rodriguez ir Andrea Naar Alba, dizaineriai Mantas Petruškevičius, Robertas Kalinkinas ir kiti, iš viso net 96 žmonės.

Sandros ir Dario vestuvės Italijoje vyko tris dienas, o maistu rūpinosi komanda, patiekalus ruošusi ir čia kadaise viešėjusiai Anglijos karališkajai šeimai. Specialiai šventei pagamintos dekoracijos krovininiais automobiliais keliavo iš Lietuvos iki pat Romos. Staltiesės, kėdžių apdangalai ir servetėlės buvo išsiuvinėtos jaunųjų inicialais, o dešimtys tūkstančių gėlių žiedų atgabenta tiesiai iš Olandijos. Vien salėje per vakarienę lubas puošė penkiasdešimt įvairaus dydžio sietynų.

Sandros Skorupskaitės ir Dario Budimlic vestuves įspūdingai dekoravo Mantas Petruškevičius / „AA studio photography“ nuotr.

Pirmąją vestuvių dieną vyko „Red Gala Dinner“ – raudonoji vakarienė. Šis vakaras buvo skirtas tam, kad žmonės susipažintų, išgertų kartu raudonojo vyno ar šampano ir pasiklausytų gyvos muzikos.

Visgi svarbiausia diena buvo antroji, kada viskas vyko „Baroque Couture“ estetika. Sandra neslepia, kad norėjo pasakos, sunkių apdarų, pilies, sodrių spalvų, daug krištolo šviestuvų.

Vestuves vainikavo baseino vakarėlis trečiąją dieną, čia dalyvavo tik pusė svečių – tų, kurie dar turėjo energijos išsišokti ir atsidžiaugti paskutinėmis šventės akimirkomis.

Sandra Skorupskaitė ir Dario Budimlic Italijoje iškėlė prabangią vestuvių puotą / Nakutis Photography nuotr.

Prie altoriaus S.Skorupskaitė žengė pasipuošusi pasakiška, net 40 kilogramų svėrusia suknele. Teigiama, kad kol pasiuvo keturiasdešimt kilogramų sveriančią suknelę, aukštosios mados namai „Balayi“ užtruko ne vieną mėnesį, nes visas apdaras rankomis dailintas smulkiais žėrinčiais kristalais.

Poros dukra Darija šventės dieną vilkėjo tų pačių mados namų panašaus modelio suknele, kuri irgi nebuvo labai lengva – svėrė dešimt kilogramų. Užtat mergaitė taip apsirengusi išbuvo visą šventės dieną ir atrodė lyg tikra princesė.

Jaunikio kostiumu ir sūnaus Damiano eilute išskirtinai rūpinosi mados namai „Dolce & Gabbana“, pamergių ir pabrolių garderobu – dizaineris Robertas Kalinkinas. Jis puošė ir jaunuosius, kurie per tris šventės dienas ne sykį keitė įvaizdį.

Sandros Skorupskaitės ir Dario Budimlic vestuvės Italijoje priminė karališkas iškilmes (64 nuotr.)
+58