Milisandra ir Algis Radzevičiai mini „buitines“ vestuves: atsakė, ar tuoksis ketvirtą kartą

Milisandra ir Algis Radzevičiai / Asmeninio archyvo nuotr.
Milisandra ir Algis Radzevičiai / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-03-15 16:14
AA

Kovo 15-ąją dainininkė Milisandra ir „Patrulis“ Algirdas Radzevičiai švenčia savo „buitinių“ vestuvių metines. Pora aukso žiedus sumainė jau prieš 16-ką metų, o ta proga pasidalijo smagia judviejų nuotrauka bei ilgalaikės santuokos receptu.

Atlikėja Milisandra ir grupės „Patruliai“ narys Algirdas Radzevičius vestuves šventė net tris kartus. 2008 metais jiedu lemtingąjį taip vienas kitam ištarė Santuokų rūmuose, o po trejų metų apsisprendimą patvirtino ir prieš Dievą – tuokėsi Vilniaus Šv. Kryžiaus bažnyčioje.

Tiesa, 2019 metais šou pasaulyje nuskambėjo kalbos apie jų skyrybas. Visgi, porai santuoką pavyko išgelbėti, o minint bažnytinės santuokos dešimtmetį, pora atnaujino įžadus vienoje iš Klaipėdos bažnyčių.

Milisandra ir Algis Radzevičiai / Asmeninio archyvo nuotr.

Neseniai vienoje televizijos laidoje Milisandra juokavo, kad ruošiasi ir ketvirtosioms vestuvėms, tačiau kol kas realių planų tokiam žingsniui dar neturi.

„Ketvirtos vestuvės kol kas yra tik mūsų mintyse, bet realių planų dar neturime, todėl kažkokių užuominų atskleisti negaliu. Matot, mes labai mėgstame švęsti vestuves, tikriausiai jau dauguma pastebėjo“, – juokaudama Žmonės.lt sakė M.Radzevičienė.

Moteris patikino, kad šiandien specialių planų neturi, tačiau intrigavo sakydama, jog neatmeta galimybės ateityje iškelti didelę šventę.

Milisandra Radzevičienė / GALart photohraphy nuotr.

„Kažkokių planų šiai dienai neturime, nes tai mūsų buitinė santuoka. Tada jau mūsų sūnus pilvelyje pas mane sukosi, buvo šeštas nėštumo mėnesis. Šiandien Algis turi koncertą Klaipėdoje, o aš dabar Vilniuje, bet mes kiekvieną dieną švenčiame savo meilę. Manau, kad atšvęsime kai bus jubiliejinės metinės, juk per dešimtąsias darėme didesnė šventę, sakėme atnaujinimo įžadus“, – kalbėjo dainininkė.

Milisandra įsitikinusi, jog meilę reikia švęsti kasdien, o ne ieškoti specialių progų. Juk gyvenime viskas labai greitai keičiasi, todėl turime gyventi šiandiena.

Milisandros ir Algirdo Radzevičių santuokos įžadų atnaujinimo šventė (71 nuotr.)
+65

„Abu mes esame tokie šelmiai, mylintis ir švenčiantys gyvenimą kiekvieną dieną. Juk nežinia, kas gali būti, todėl džiaugtis reikia kasdien. Smagu turėti žmogų, kuris yra toks pat nurautas ir panašus. Viskas tikrai labai gerai pas mus“, – Žmonės.lt atviravo M.Radzevičienė.

Milisandra Radzevičienė su šeima / GALart photohraphy nuotr.

Pasiteiravus, koks ilgos santuokos receptas, Milisandra ilgai negalvojusi ištarė du žodžius – pagarba ir pasitikėjimas. Taip pat neslėpė, kad santuoka yra darbas, todėl savo indėlį turi įdėti abu sutuoktiniai.

„Santuoka yra didelis menas ir mokėt neišsiskirti yra didelis darbas, bet jei tu jauti žmogų ir žinai, kad dar gali su tuo žmogumi gyvenime labai daug ką nuveikti, tai tada dirbk. Tai yra darbas. Juk žmonės ateina iš skirtingų šeimų, todėl reikia derintis ir vienas kitą išklausyti, ieškoti kompromisų, nenuleisti rankų“, – sakė pašnekovė.

Milisandra atkreipė dėmesį į tai, kad šiais laikais byra išskirtinai daug santuokų. O kiekvieną kartą sužinojus apie dar vienas, jai nepaprastai skaudu, kad žmonės nesugeba išsaugoti šeimos.

Milisandros ir Algirdo Radzevičių santuokos įžadų atnaujinimo šventė / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

„Pažiūrėkite, ar anksčiau žmonės tiek skirdavosi? Juk tikrai ne. O dabar atrodo, kad žmonės bijo dirbti. Jei spaudoje ar dar kažkur išgirstu, kad kažkas skiriasi, tai man būna labai negerai, labai liūdna ir baisu. Na, negi negalima išsaugoti tos santuokos? Aš nekalbu apie tokias situacijas, kur vyras ar moteris geria ir mušasi. Tai išimtys, bet jei tik kažkoks kabliukas, menka situacija ir žmonės skiriasi…. Ne, to nereikia“, – su Žmonės.lt mintimis dalinosi Milisandra.

Moteris neabejoja, kad daugybę situacijų išspręsti gali elementarus pokalbis su antrąja puse. Juk tikra meilė nedingsta vos susidūrus su viena ar kita nemalonia situacija.

„Reikia mokėti pasikalbėti, išsikalbėti. Jei tam žmogui jauti tikrą meilę ir aistrą, jauti, kad tas žmogus tavo šeima, tai privalai dirbti. Pasikalbėjus juk viskas eina lyg per sviestą, smagu vis tiek. Mes abu su Algiu esame tokio gal senovinio požiūrio, bet gal ir gerai, kad tokie esame. Mums šeima yra šeima ir ją privalome branginti, išlaikyti“, – kalbėjo M.Radzevičienė.

Milisandros ir Algirdo Radzevičių santuokos įžadų atnaujinimo šventė / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Šešioliktąsias vestuvių metines mininti atlikėja vis išgirsta vieną ar kitą draugę pasakojant, jog išsiskyrus į pasimatymus tenka vaikščioti lyg į darbą. Todėl ji nuoširdžiai nesupranta, kam skirtis su žmogumi, prie kurio jau esi įpratęs ir jį puikiai pažįsti.

„Draugė pasakojo, kad išsiskyrė ir dabar į pasimatymus eidama jaučiasi lyg eidama į darbo pokalbius. Tai ar to reikia? Nemanau, juk jei esi su kažkuo, tai žinai žmogaus pliusus, ir minusus. Taip pat jau aišku, kaip vienoje ar kitoje situacijoje jis pasielgtų, o dabar vėl iš naujo pratintis?“, – Žmonės.lt atviravo moteris.

Algirdas ir Milisandra Radzevičiai / Asmeninio albumo nuotr.

Milisandara netiki psichologų dalinamais santykių patarimais. Ji neabejoja, kad geriausiai šeimos problemas žino būtent patys sutuoktiniai, todėl patarimais iš šalies nereikėtų vadovautis.

„Patrulio“ Algirdo Radzevičiaus ir jo išrinktosios Milisandros tuoktuvės ir sūnaus krikštynos (33 nuotr.)
+27

„Patys žmonės turi savęs klausti, kaip jie gali pagerinti savo santykių kokybę. Aš nemanau, kad psichologai ar kažkokie santykių coucheriai gali padėti. Man atrodo kažkokia nesąmonė, nes, o ką jie gali pasakyti? Juk jie nežino viso šeimos gyvenimo. Turi vienas kito žmogus išklausyti ir klausytis širdies bei proto. Menas yra neišsiskirti. O kokių dar be pokalbių žmogus turi priemonių? Tik nusileisti vienas kitam“, – teigė pašnekovė.

M.Radzevičienė pastebėjo, jog nesutarimai ar konfliktai šeimoje yra visiškai natūralus dalykas. Pasipykus dažnai išsakomi dalykai, kuriuos kartais nutylima.

Milisandra Kvaraciejūtė-Radzevičienė/Naglio Bieranco nuotr.

„Mes su Algiu abu esame tokie ugniniai ir visko būna šeimoje. Žinau, kas sako, kad va kaip pas mus viskas gerai, mes niekada nesipykstame… O aš manau, kad pas juos tada viskas blogai. Turi būti ir pasipykimo, ir kažkokių tai vienos valandos ar pusvalandžio nekalbadienių. Tada rusena ta šeimos ugnelė, šeimos kaminas ir viskas būna gerai“, – portalui Žmonės.lt sakė Milisandra Radzevičienė.