Milita Daikerytė negali atsispirti Valentino dienos energetikai

Milita Daikerytė (dešinėje) / Renginio organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Trečiadienio vakarą sostinės klube „Vanille Lounge“ vyko artėjančiai šv. Valentino dienai skirtas renginys. Į romantiškos tematikos vakarėlį atvyko stilistė Violeta Malevska, vairuojančių moterų asociacijos prezidentė Asta Jonušienė, dainininkė Milita Daikerytė, dizainerės Vilma Statkuvienė ir Mariana Višnevskaja-Jankovičienė ir kt.

Į vakarą atvykusi jaunoji atlikėja Milita Daikerytė prisipažino, jog Valentino dienos šventės dar kol kas nesuplanavusi. Ką tik su didžėjumi Sezzy parengusi muzikinę programą, dainininkė sakė, jog labai džiaugiasi, kad apskritai yra tokių švenčių, kai ne tik poros, bet ir aplinkiniai jaučia tokią didžiulią energetiką tvyriančią tiesiog ore.

„Tokią nuotaiką šventės metu kuria ir skleidžia mylintys bei mylimi žmonės. Tokie stiprūs jausmai persmelkia visus... Tai yra proga, kuomet, mano manymu, ypatingai vyrai turėtų palikti visus reikalus, darbus ir planus ir palepintų savo mylimiausias moteris, nesvarbu ar tai yra mama, ar bičiulė, ar širdies draugė“, - savo mintimis dalijosi M.Daikerytė.

Meilės atmosfera alsuojantį vakarą vedė aktorius, TV laidų vedėjas Dangis Cholinas ir renginių organizatorė Birutė Pečkytė.  Apie tai, kaip išsaugoti aistrą poros santykiuose, vakaro vedėjai diskutavo su žinomu santykių ekspertu, gyvenimo guru Šarūnu Mažuoliu. 

Valentino dienai skirtame renginyje dalyvavo žinomos moterys (50 nuotr.)
+44

Meilės tematika renginio metu taip pat kalbėjo ir svečias iš Indijos, „Osho meditacijų centro“ vadovas Anil Chandwani. 

Renginio metu buvo rodoma dviejų dalių „Unica“ nakties drabužių ir aksesuarų, skirtų stilingoms moterims, kolekcija, pavadinimu „Šv. Valentino naktis“. Kolekciją kartu su modeliais demonstravo ir žinoma balerina Ramona Rubytė, vakaro svečiams padovanojusi šokio etiudą. Modeliams makiažą ir šukuosenas kūrė „Makeup Secrets“ akademijos meistrai.

Vakaro svečiai taip pat galėjo dalyvauti šokolado degustacijoje, kurią vedė „AJ Šokoladas“ įkūrėjas Algimantas Jablonskas. „Neabejotinai šokoladas yra laikomas vienu svarbiausų afrodiziakų“, - sakė žinomas Lietuvoje ir pasaulyje šokolado žinovas.

Klubo „Vanille Lounge“ salė buvo dekoruota „Aroma Home“ žvakėmis ir natūraliais namų kvapais. Dailiosios lyties atstovės galėjo susipažinti su „Ellame“ grožio kaukėmis.

Skaitykite daugiau