Milita Daikerytė prabilo, kodėl buvo dingusi nuo scenos: „Labai įsiskaudinau“

Milita Daikerytė / Asmeninė ir Gusto Scinsko nuotr.
Milita Daikerytė / Asmeninė ir Gusto Scinsko nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-10-26 10:42
AA

Muzikinis projektas „X faktorius“ šiemet švenčia 10-ajį savo jubiliejų. Per tiek metų projektas užaugino daugybę žvaigždžių – vieni į muziką stačia galva nėrė pirmąkart, kiti tapo ryškiausiais šalies atlikėjais, vis dar džiuginančiais savo dainomis, o dar kitiems projektas grąžino meilę muzikai. Būtent tą įrodė Žygimantas Gečas, grupė „120“ ir Milita Daikerytė.

Visi jie muzikiniame projekte išplėšė pergalę, kurią prisiminė ir laidoje „Gero vakaro šou“ – visi dalijosi savo prisiminimais bei dar niekuomet nepasakotomis atviromis istorijomis.

Ž.Gečas tapo 2-ojo „X faktoriaus“ nugalėtoju. Projektas jam atnešė ne tik pergalę, bet ir meilę – būtent čia jis susipažino su dabartine savo žmona Anžela.

„Aš buvau tas atgrubnagis, kuris nemokėjo nieko daryti. Pažiūrėjęs pirmąjį „X faktorių“ pamačiau, kaip sekasi Martynui Kavaliauskui. Jis buvo gražus, bet aš tuo metu galvojau, kad dainuoju geriau. Pamaniau, kad atpirksiu tai ir pateksiu į tiesioginius filmavimus (juokiasi). Tai – tiesa! Kai pirmąjį „X faktorių“ žiūrėjo mano pažįstami ir draugai, man visi sakydavo, kad jei gali Marčius, galiu ir aš. Aš labai bijojau, bet pagalvojau, kad per galvą niekas neduos. Ir tada nusprendžiau pabandyti“, – pasakojo jis.

Laidos „Gero vakaro šou“ akimirka / Laidos „Gero vakaro šou“ stop kadras

Ž.Gečas laidoje pripažino, kad iki šios pergalės, jo patirtis scenoje buvo minimali: „Didžiausia auditorija buvo Telšių kultūrkė. Ten dalyvavau „Telšių talentuose“. Tiesa, juos laimėjau ne aš, o toks Mantas, kuris mokėsi kunigų seminarijoje, ir turėjo gražų, skaistų balsą.“

Dar mažiau patirties scenoje turėjo Dovydas Laukys ir Šarūnas Januškevičius iš grupės „120“. Neįtikėtinus pasirodymus scenoje kūrę vaikinai netrukus tapo merginų numylėtiniais, o vis beprotiškesnės idėjos juos galiausiai atvedė ir iki pergalės.

„Jei galvojate, kad mes skėlėme bajerį, jog susitikome bare naktį prieš atrankas, tai… Mes realiai susitikome bare naktį prieš! Aš nuėjau pas savo buvusius kursiokus, ir man buvo mestas iššūkis – ar apsisisiosiu nueiti į „X faktorių“, ar iš tiesų nueisiu. Aš iš tiesų buvau apsisisiojęs… Ir tada man kilo idėja – nueisiu, bet su Šaru“, – pasakojo Dovydas, o žiūrovai išgirdo dar niekur nepasakotą istoriją, ko grupė po savo pergalės gailisi labiausiai.

Militos Daikerytės fotosesija Paryžiuje / Žilvino Majausko nuotr.

M.Daikerytė patirties scenoje prieš projektą turėjo daugiau nei bet kuris kitas dalyvis. Ir vis dėlto tuo metu, kai nusprendė dalyvauti „X faktorius. Žvaigždės“ projekte, ilgi metai, praleisti scenoje, merginai jau buvo tolimas, ir širdžiai ne pats mieliausias etapas.

„Kai vaikystėje prasidėjo mano karjera, šis kelias buvo ganėtinai intensyvus, ne visada rožėmis klotas. Apsinuodijau ne dainavimu, o labiau scena, dėmesiu. Dainuoju nuo 11 metų, todėl buvo atėjęs laikas, kai scena ir muzika man pradėjo asocijuotis su labai tamsia spalva, negatyvumu, apkalbomis, spaudimu. Man tai pradėjo nebenešti džiaugsmo ir pozityvo. Tada aš supratau, kad tai – ne man. Aš taip įsiskaudinau, kad pasakiau, jog daugiau niekuomet gyvenime nebedainuosiu“, – atvirai pasakojo ji, o kas paskatino merginą vis dėlto sudalyvauti projekte, ji atskleidė laidos žiūrovams.

Laida „Gero vakaro šou“ su „X faktoriaus“ žvaigždėmis – šį trečiadienį, 20 val. per TV3!