Milita Daikerytė pristato jos kurtų papuošalų kolekciją

Milita Daikerytė / Mikita Studio nuotr.
Milita Daikerytė / Mikita Studio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-07-04 13:11
AA

Grožio salono „Studio by M“ įkūrėja, viena žinomiausių makiažo specialisčių Milita Daikerytė šįkart nusprendė savo kūrybingumą išreikšti visai kitoje srityje. Mergina pristato savo sukurtų papuošalų kolekciją, kurią pagal jos idėjas įgyvendino juvelyrikos salonas „Fashion Gold”.

„Kūryba man gyvenime yra variklis. Galva kupina idėjų ir minčių, kurios neretai būna nestandartinės, todėl sunkiausia surasti specialistus, kurie jas išpildys. „Fashion Gold" yra komanda, kuri mano viziją pavertė realybe”, – džiaugėsi bendradabiavimu Milita.

Kolekciją sudaro itin nestandartinių formų žiedas su brangakmeniais, apyrankė ir auskarai.

„Galiu patikinti, kad kiekviena žiedo detalė yra apgalvota ir kažkuo atspinti mano skonį. Ir nors modelis išskirtinis, jis pritaikytas kasdieniniam nešiojimui”, – pati nenusimaunanti šio žiedo nuo piršto, teigė M.Daikerytė.

Militos Daikerytės kurti papuošalai / Mikita Sudio nuotr.

Kadangi ši kolekcija skirta šiuolaikiškoms, drąsioms, mada besidominčioms moterims bei merginoms, jos išskirtinumas yra individualumas, tai yra papuošalų detales kiekviena gali derinti pagal save. Vitrinose tik pavyzdžiai, kiekviena užsakovė gali pati pasirinkti metalą, jo spalvą, brangakmenius ar pusbrangius akmenis.

Milita Daikerytė / Mikita Studio nuotr.

„Nuo pat pradžių Militos noras ir tikslas buvo, kad kolekcija turi būti prieinama kuo didesniam ratui žmonių, todėl juos galite susikomponuoti ne tik pagal savo skonį, bet ir finansines galimybes. Nebūtinai žiedą turi puošti deimantai, ne prastesni gali būti ir kokybiški cirkoniai, o kombinuojant spalvas ir kitas detales įtilpsite į norimą sumą“, – teigė juvelyrikos salono „Fashion Gold“ įkūrėja Julija Gerlich.

Milita primena, kad viskas prasideda nuo meilės ir rūpesčio sau, o šie papuošalai gali kasdien apie tai priminti.