Milla Jovovich prisipažino išgyvenusi abortą: „Vis dar sapnuoju košmarus“

Milla Jovovich su vaikais / Socialinių tinklų ir „Scanpix“ nuotr.
Milla Jovovich su vaikais / Socialinių tinklų ir „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-05-17 08:00
AA

Amerikiečių modelis ir aktorė Milla Jovovich (43) neseniai atskleidė patyrusi vieną siaubingiausių dalykų savo gyvenime – moteriai teko daryti abortą. Tai įvyko ne dėl jos pačios noro, bet dėl sveikatos problemų nėštumo metu. Aktorė nusprendė apie tai papasakoti po to, kai Gruzijoje buvo priimtas abortus po šešių nėštumo savaičių draudžiantis įstatymas.

Prieš dvejus metus, būdama nėščia jau 4 su puse mėnesio, moteris išgyveno abortą. Jis buvo atliktas dėl medicininių priežasčių. Kokių tiksliai – moteris nepanoro pasakoti.

„Tai buvo viena baisausių mano gyvenimo patirčių, – socialiniame tinkle rašė Milla Jovovich. – Vis dar sapnuoju košmarus apie tai. Buvo tokia vieniša ir bejėgė... Kai tik pagalvoju apie moteris, kurios turėjo atlikti šią procedūrą tam nepritaikytose sąlygose – pasijuntu siaubingai.“

Moteris sunkiai rinkdama žodžius patikino, kad šis įvykis stipriai paveikė jos psichologinę būseną.

„Patekau į gilią depresiją su kuria turiu sunkiai ir ilgai dirbti, norėdama iš jos ištrūkti. Atėmiau laiko iš savo karjeros ir atidaviau jį savo vaikams: atsiribojau nuo išorinio pasaulio. Pradėjau domėtis sodininkyste, sveikiau valgyti ir kiekvieną dieną sportuoti. Nenorėjau griebtis antidepresantų, todėl privalėjau ieškoti kito kelio. Ačiū Dievui, man pavyko surasti išeitį išgyventi šį pragarą be medicinos įsikišimo, tačiau prisiminimai manęs neapleis iki pat tos dienos kol paliksiu šį pasaulį,“ – savo išgyvenimais dalijosi M. Jovovich.

Milla Jovovich / „Scanpix“ nuotr.

Aktorė teigė esanti įsitikinusi, kad amerikiečiai privalo turėti teisę į saugius abortus.

„Abortas – tai didžiausias gyvenimo košmaras. Nė viena moteris to nenori. Tačiau mes privalome kovoti už kiekvienos moters teisę pasielgti taip, kaip tuo metu reikia. Todėl itin svarbu, kad prireikus šios procedūros, ją būtų galima atlikti saugiai ir legaliai. Niekuomet nenorėjau apie tai prabilti, tačiau nebegaliu tylėti, kai kyla pavojus šimtams moterų,“ – teigė ji.

Primename, kad Milla Jovovich su vyru Paulu W. S. Andersonu augina dvi dukras: vienuolikmetę Ever ir ketverių Dashiel.