Mindaugas ir Ugnė Katelynai švenčia santuokos metines: atskleidė pirmųjų vestuvių paslaptį ir pasidalijo sutarimo receptu

Ugnės ir Mindaugo Katelynų vestuvių Italijoje akimirkos / Viktoro Morozovo nuotr.
Ugnės ir Mindaugo Katelynų vestuvių Italijoje akimirkos / Viktoro Morozovo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
A
A

Krepšininko Mindaugo ir Ugnės Katelynų šeimoje birželio 23-iąją, per Jonines, svarbi šventė. Prieš ketverius metus juodu susituokė – pora mini vaisines arba linines metines.

Viešumoje buvo skelbta iš tiesų apie antrąsias judviejų vestuves. Šventė buvo surengta Italijoje, netoli Veronos esančioje „Rizzardi“ viloje.

Ugnės ir Mindaugo Katelynų vestuvių Italijoje akimirkos
Ugnės ir Mindaugo Katelynų vestuvių Italijoje akimirkos / Viktoro Morozovo nuotr.

„Staigmenos keitė viena kitą. Tai buvo be galo graži, mūsų lūkesčiu s pranokusi šventė“, – sakė Ugnė Katelynienė.

Tačiau savaitę prieš tai vienoje Vilniaus bažnyčių įvyko pirma santuokos ceremonija. Vidurnaktį! Ugnė jau perpratusi Joninių nakties magiją, kai tuomet išsakomos ir pildosi svajonės, kai vandeniui gamta suteikia ypatingų energetinių galių.

Štai kodėl po santuokos ceremonijos tą naktį jaunieji nusimetė savo šventinius drabužius ir ėjo maudytis.

Ugnė ir Mindaugas Katelynai
Ugnė ir Mindaugas Katelynai / Viktoro Morozovo nuotr.

Paprastai vyrai nekreipia dėmesio į ritualus, jie abejingi tam, ko plika akimi nepamatysi.

„Dar klausimas, kuris iš mūsų didesnis gamtininkas ir vertybių puoselėtojas – Mindaugui iš tiesų rūpi tokie dalykai. Ne krištolo taurės svarbu ar auksiniai daiktai – natūralumas, gražūs santykiai, šeima, gamta, vanduo, ugis mums yra svarbiausia“, – teigė Ugnė.

Abi vestuvių šventės buvo skirtingos, tačiau mielos ir reikšmingos. Ugnė turėjo keturias sukneles, visos jos iki šiol kabo jos spintoje. Pačią puošniausią greičiausiai tausos kaip relikviją, galbūt ji sudomins poros atžalą – rudenį dvejų sulauksiančią dukrą Ūlą.

Kitos suknelės taip pat saugos prisiminimus. Galbūt kuria nors ir galima būtų dar pasipuošti, tačiau Ugnė nemėgsta grįžti nei prie tų pačių kvepalų, nesvarbu, kokie puikūs būtų, nei prie tų pačių vietų.

„Džiaugiuosi potyriais, tačiau negrįžtu atgal – taip gaunasi natūraliai“, – sakė ji.

Ką moteris suprato per ketverius santuokos metus?

„Lengva yra džiaugtis tuo, ką gauni – tą gali visi. Bet brandos ženklas – tai duoti ir dalintis. Santuoka – tai dalijimasis, ne pasiaukojimas, bet atsidavimas. Myli, norisi duoti. Tai svarbu suvokti ypač dabar, kai, nugirdau, Lietuvoje skiriasi net 60 procentų porų. Esu įsitikinusi, kad viskas yra absoliučiai pataisoma, bet kokios situacijos – tik reikia įdėti pastangų. Mesti yra lengviausia, tačiau taip netobulėsi. Pradėsi naujus santykius, tačiau juose būsi toks pat ir pradėsi kartoti tas pačias klaidas, grįši į pradžią. Neįkainojama yra kartu atsigręžti ir suvokti, kad buvo visko, tačiau šiandien judu esate kartu. Tai ir yra gyvenimas. Vestuvės – tai pasiryžimas“, – kalbėjo Ugnė Katelynienė.

Vadovaudamiesi tuo, kad reikia kasdien dalytis, Katelynai santuokos metinių dieną nerengia ypatingos šventės, nes stengiasi taip gyventi kasdien. Tiesiog būna gera peržvelgti nuotraukas, prisiminti nueitą kelią.