Mindaugas Rainys po 15 metų paliko TV3 televiziją: „Teko priimti nelengvą sprendimą“

Mindaugas Rainys / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Mindaugas Rainys / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-04-10 12:30
AA

Laidų vedėjas, prodiuseris ir režisierius Mindaugas Rainys ryžosi karjeros pokyčiams. Žinomas vyras po ilgų metų darbo TV3 televizijoje nutarė ją palikti.

Mindaugas Rainys pastaruoju metu instagrame dalijasi akimirkomis iš metų, praleistų TV3 televizijoje – nuotraukomis iš įvairių projektų, kuriuos teko vesti ar juose dalyvauti, užkulisių vaizdais.

Į šią darbovietę vyras atėjo dar 2009 metais.

Tai, kad su TV3 televizija nutarė atsisveikinti, M.Rainys patvirtino ir portalui Žmonės.lt.

Mindaugas Rainys / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

„Taip, galiu patvirtinti, kad esu visiškai laisvas, – portalui Žmonės.lt patvirtino Mindaugas. – Nenoriu per daug plėtotis, tačiau galiu pasakyti, kad šiaip gyvenime ateina momentas, kuomet reikia pokyčių. Mano gyvenime daug visokiausių pokyčių atėjo vienu metu ir vienas iš tų pokyčių, kad ir koks jis nebūtų lengvas, yra susijęs su truputį asmenine veikla. Su didžiule pagarba ir padėka kanalui, kuris mane užaugino, teko priimti tokį nelengvą sprendimą.“

Mindaugas Rainys ir Mindaugas Stasiulis / Fotodiena ir Katažynos Polubinskos nuotr.

M.Rainys pridūrė, kad artimiausiu metu neketina dirbti ir jokioje kitoje televizijoje: „Šiuo metu aš esu kūrybinėje pauzėje, esu atsitraukęs nuo visų televizinių reikalų.“

Portalo Žmonės.lt paklaustas, ar ners į kitą sritį, Mindaugas išliko paslaptingas: „Dar nežinau, bet esu tarp Vilniaus ir pasaulio. Kažkur leistis pažinti save neketinu, nes save jau gerokai pažįstu, bet gyvenimas parodys.“

Dar 2023-iaisiais laidoje „Virtuvės istorijos“ M.Rainys prisiminė, kaip prasidėjo jo karjera televizijoje. Žinomas vyras teigė, kad viskas įvyko atsitiktinai. Vos 18 metų jaunuolį priėmė dirbti į krepšinio klubą „Žalgiris“, kuriame jis rengė radijo laidas apie žalgiriečius. Taip sutapo, kad TV3 televizija tuo pat metu ieškojo reporterio, kuris vyktų su krepšininkais į rungtynes užsienyje. Taip Mindaugas pradėjo dirbti televizijoje.

„Tai buvo visiškas atsitiktinumas. O kokių tik nuotykių nebūta karjeros pradžioje...“ – laidoje „Virtuvės istorijos“ pasakojo M.Rainys.

Mindaugas Rainys ir Milana Jašinskytė-Pankevičienė / Viganto Ovadnevo nuotr.

Mindaugas anksčiau vedė tokius populiarius projektus kaip „Lietuvos talentai“, „X faktorius“, taip pat dalyvavo šou „Šok su manimi“, kurį su Milana Jašinskyte, galiausiai tapusia jo mylimąja, ir laimėjo.