Mino dainai „Mergaitė, kuri kvepia braškėmis“ – 18 metų: pristato naują kūrinio versiją

Mino / Asmeninio albumo nuotr.
Mino / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-11-21 16:25
AA

Šiemet vienas žinomiausių atlikėjo Mino kūrinių „Mergaitė, kuri kvepia braškėmis“ sulaukia pilnametystės. Autorius džiaugiasi, jog gali minėti savo kultinės dainos 18-ąjį gimtadienį ir kartu su juo išgyventi savo atgimimą.

„Taip, laikas greitai lekia, tačiau ši daina dabar ne mažiau populiari nei prieš daugelį metų. O tokia gražia proga ji įgis ir naują, modernesnį „aprėdą“. Manau, kad daina yra išskirtinė, ji patinka įvairiai publikai ir skambanti vis kitaip, o nuo šiol – jau subrendus, šiuolaikiško ritmo. Nors „braškė“ – mano autorinė daina, kuri turi daugiausiai versijų – net 4, šioji, kurią dabar pristatau, man yra pati priimtiniausia“, – pasakoja Mindaugas Mickevičius-Mino.

Mino / Asmeninio albumo nuotr.

Anot atlikėjo, kaip ir daugelis jo dainų, taip ir „Mergaitė, kuri kvepia braškėmis“ gimė iš gyvenimo istorijos.

„Ji lydėjo mane projekte „Kelyje į žvaigždes“ ir asmeninėje karjeroje. Kūrinys lyderiauja perklausų reitinguose įvairiuose platformose ir puikiai identifikuoja mane, kaip lietuviškos pop muzikos kūrėją, – sako Mino. – Aš dėkoju savo gerbėjams už ilgametį palaikymą ir kviečiu švęsti kartu su manimi „braškės” gimtadienį bei papildyti savo grojaraščius nauja dainos versija“.

Klausykite: