Mirė aktorė Anne Heche: atjungti gyvybę palaikantys aparatai

Aktorė Anne Heche / „Scanpix“ nuotr.
Aktorė Anne Heche / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-08-12 23:19
AA

Penktadienio vakarą pasaulį apskriejo skaudi naujiena – mirė Anne Heche. Aktorė savaitę praleido ištikta komos po siaubingos autoavarijos Los Andžele. Jai buvo 53-eji.

Liūdną žinią JAV žiniasklaidai patvirtino aktorės šeima. „Mes praradome ryškią šviesą, kilnią ir džiaugsmingą sielą, mylinčią mamą ir ištikimą draugę“, – portalui „TMZ“ sakė šeimos atstovas.

„Anne mes labai pasiilgsime, bet ji išliks gyva savo vaikuose, kūryboje ir labdaringoje veikloje. Jos drąsa visada laikytis savo tiesos ir skleisti meilės bei supratimo žinutę ir toliau darys įtaką kitų žmonių gyvenimams.“

Praėjusią savaitę automobiliu į namą Los Andžele įsirėžusi JAV aktorė Anne Hech dėl kritinės būklės buvo hospitalizuota, tačiau kelias dienas naujienų apie jos sveikatą nebuvo girdėti. Vis tik penktadienį jos atstovė teigė, kad prognozės – labai niūrios.

]Anne Heche / Vida Press nuotr.

„Deja, dėl nelaimingo atsitikimo Anne patyrė sunkią smegenų traumą ir tebėra ištikta komos, jos būklė kritinė, – A.Heche šeimos vardu sakė aktorės atstovė. – Nesitikima, kad ji išgyvens.“

Tuo metu dailymail.com skelbė, kad aktorės smegenys oficialiai paskelbtos mirusiomis ir kad ji bus atjungta nuo gyvybę palaikančių aparatų.

„Ji jau seniai pasirinko paaukoti savo organus, todėl yra laikoma prie gyvybę palaikančių aparatų, kad būtų nustatyta, ar kurie nors iš jų yra gyvybingi“, – pridūrė aktorės atstovė.

Toliau pareiškime dėkojama už parodytą paramą ir rūpestį 53-ejų A.Heche po rugpjūčio 5 d. įvykusios skaudžios autoavarijos.

„Norime padėkoti visiems už gerus linkėjimus ir maldas dėl Anne pasveikimo ir dėkojame atsidavusiam personalui bei nuostabiems slaugytojams, kurie rūpinosi Anne Grossmano nudegimų centre Vest Hilso ligoninėje“, – rašome pranešime.

Šeimos atstovas kalbėjo apie A.Heche gerumą ir tai, ką ji davė aplinkiniams: „Anne turėjo didžiulę širdį ir savo dosnia dvasia palietė kiekvieną sutiktą žmogų. Savo gyvenimo darbu labiau nei nepaprastą talentą ji laikė gerumo ir džiaugsmo skleidimą, ypač siekdama, kad būtų priimta tai, ką myli. Ji bus prisimenama dėl savo drąsaus nuoširdumo ir labai pasiilgsime jos šviesos.“

Aktorė Anne Heche / „Scanpix“ nuotr.

Anksčiau buvo pranešta, kad aktorė, praėjusį penktadienį automobiliu įsirėžusi į namą Los Andžele, 90 km/val. greičiu važiavo būdama „apsvaigusi nuo kokaino“.

Tai sužinota po siaubingos avarijos ištyrus A.Heche kraują ir jame radus kokaino. Vis tik pareigūnai patvirtino, kad ji nevartojo alkoholio, nors buvo nufotografuota su degtinės buteliu taurės laikiklyje.

Primename, kad prieš savaitę A.Heche savo automobiliu įsirėžė į namą Mar Vistos rajone Los Andžele. Dėl avarijos kilo gaisras ir namas sugriuvo, o A.Heche būklė tapo kritinė. Per šešias dienas į komos būseną panirusi aktorė taip ir neatgavo sąmonės.

„Ji patyrė didelę plaučių traumą, dėl kurios reikalinga mechaninė ventiliacija, ir nudegimus, dėl kurių būtina chirurginė intervencija“, – rugpjūčio 8 d. people.com sakė aktorės atstovė.

Pasirodžius žiniai apie nelaimingą atsitikimą, daugelis Heche gerbėjų ir ją pažinojusių žmonių socialiniuose tinkluose išreiškė palaikymą. Tai padarė ir aktorius Jamesas Tupperis, Heche partneris, su kuriuo ji gyveno daugiau nei 10 metų iki jų išsiskyrimo 2018 m. sausį.

Anne Heche / Vida Press nuotr.

„Mintys ir maldos už šią nuostabią moterį, aktorę ir motiną šįvakar Anne Heche, – parašė jis „Instagram“, pridėdamas Heche ir jų bendro 13 metų sūnaus Atlaso nuotrauką. – Mes tave mylime.“

Pastaraisiais mėnesiais aktorė buvo labai užimta. Birželį ji baigė filmuotis filme „Girl in Room 13“, kurio premjera numatyta šį rudenį. Ji taip pat vaidino siaubo trileryje „Full Ride“, atliko pagrindinį vaidmenį OWN seriale „All Rise“.