Mirė asmeninis princesės Dianos fotografas P.Demarchelieras: dirbo ir su garsia lietuve

Patrickas Demarchelieras / „Vida Press“ nuotr.
Patrickas Demarchelieras / „Vida Press“ nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2022-04-01 09:54
AA

Fotografijos pasaulyje – netektis. Ketvirtadienį užgeso garsaus mados fotografo Patricko Demarcheliero gyvybė. Vyras mirė būdamas 78-erių.

Žinia apie fotografo mirtį buvo paskelbta socialiniame tinkle „Instagram“: „Su didžiuliu liūdesiu pranešame, kad Patrickas Demarchelieras mirė būdamas 78-erių. Jo gedi žmona Mia, trys sūnūs Gustafas, Arthuras, Victoras ir trys anūkai.“

Šaltiniai portalui „Page Six“ teigė, kad vyras mirė Šv. Bartolomėjaus saloje. Jo mirties priežastis kol kas neatskleidžiama.

Jautrius žodžius velioniui skyrė ir modelis, aktorė Bella Hadid. „Esu dėkinga, kad man pasisekė atsidurti prieš jūsų objektyvą. Pats švelniausias, pats legendiškiausias, švelnus, bet kupinas gyvybės. Jūsų trūks, Patrickai. Ilsėkitės ramybėje“, – rašė ji.

Per savo karjerą P.Demarchelieras dirbo leidiniuose „Vogue“ ir „Harper's Bazaar“, buvo tapęs asmeniniu princesės Dianos fotografu.

Prancūzas taip pat buvo pirmasis ne britų kilmės fotografas, paprašytas fotografuoti karališkąją šeimą. Be to, jis yra įamžinęs tokius garsius žmones kaip Madonna, Gisele Bündchen, Hillary Clinton, Nicole Kidman, Kate Moss ir daugelį kitų.

2013 metų sausio mėnesio Ispanijos „Vogue“ žurnalui P.Demarchelieras įamžino žinomą lietuvių modelį Editą Vilkevičiūtę.

Edita Vilkevičiūtė / „Vogue“ žurnalo viršelis

P.Demarchelieras taip pat dirbo su populiariais prabangos prekių ženklais, tokiais kaip „Calvin Klein“, „Ralph Lauren“, „Chanel“, „Dior“, „Louis Vuitton“, „Celine“, „Donna Karan“, „YSL“ ir „Carolina Herrera“, prisidėjo prie serialo „Seksas ir miestas“.

Tiesa, 2018 m. jo karjerą buvo aptemdę kaltinimai seksualiniu priekabiavimu, juos pateikė asmeninė asistentė ir šeši modeliai. Tačiau fotorafas paneigė kaltinimus, teigdamas: „Žmonės meluoja ir pasakoja istorijas. Tai juokinga.“

Fotogalerija:

Fotografas Patrickas Demarchelieras (12 nuotr.)
+6