Mirė buvęs legendinės grupės „Bon Jovi“ narys, bosistas Alecas Johnas Suchas

Alecas Johnas Suchas / Vida Press nuotr.
Alecas Johnas Suchas / Vida Press nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
2022-06-06 10:13
AA

Legendinė grupė „Bon Jovi“ neteko vieno iš savo narių. Skelbiama, kad mirė buvęs bosistas Alecas Johnas Suchas. Muzikantui buvo 70 metų.

Jautria žinute apie netektį socialiniuose tinkluose pasidalijo grupės lyderis Jonas Bon Jovi.

„Mūsų širdys sudaužytos išgirdus žinią apie brangaus draugo Aleco Johno Sucho mirtį. Jis buvo originalus. Būdamas vienas iš „Bon Jovi“ įkūrėjų, Alecas neatsiejamas nuo grupės susiformavimo. Tiesą sakant, kelią vienas pas kitą radome per jį – jis buvo Tico (grupės būgnininko – red. past.) vaikystės draugas ir atvedė Richie (grupės gitaristą – red. past.) pamatyti mūsų pasirodymų.

Alecas visada buvo pašėlęs ir kupinas gyvenimo. Šiandien tie ypatingi prisiminimai sukelia šypseną mano veide ir ašarą akyje. Mums jo labai trūks“, – skelbiama Jono Bon Jovi įraše.

Anot BBC, mirties priežastis kol kas neatskleidžiama.

Alecas Johnas Suchas su grupe „Bon Jovi“ grojo nuo 1983 iki 1994 m. Tuo metu jau skambėjo tokie hitai kaip „You Give Love a Bad Name“, „Livin' on a Prayer“ ir „Bad Medicine“.

1951 m. lapkričio 14 d. Niujorke gimęs A.J.Suchas tapo gerai pažįstamas Naujojo Džersio muzikos scenoje, kurioje ir susikūrė grupė, skelbia „Associated Press“. Tiesa, iš pradžių jis grojo grupėje „The Message“.

Būdamas koncertų erdvės „Hunka Bunka Ballroom“ vadybininku, jis taip pat buvo atsakingas už „Jon Bon Jovi & The Wild Ones“ užsakymus, kol galiausiai pats prisijungė prie grupės.

Alecas Johnas Suchas / Vida Press nuotr.

Kaip pats pabrėžė duodamas interviu leidiniui „The Asbury Park Press“, A.J.Suchas buvo vyresnis už savo grupės kolegas.

„Įrašų kompanija meluodavo apie mano amžių, – sakė jis. – Kai prisijungiau, man buvo 31-eri. Buvau geru dešimtmečiu vyresnis už kitus grupės narius. Mano sesuo galiausiai labai supyko, nes laikraščiuose ji buvo apibūdinama kaip mano vyresnė sesuo, nors iš tikrųjų buvo jaunesnė.“

Alecas Johnas Suchas / Vida Press nuotr.

Muzikantas yra prisipažinęs, kad galiausiai dėl amžiaus skirtumo iš grupės ir pasitraukė: „Kai man buvo 43-eji, pajutau, kad imu perdegti. Tai atrodė kaip darbas, o aš nenorėjau dirbti. Priežastis, dėl kurios pradėjau groti grupėje, ir yra ta, kad nenorėjau dirbti.“

Tuomet jį pakeitė Hugh Johnas McDonaldas, tačiau A.J.Suchas vėliau trumpam vėl prisijungė prie grupės dėl jos įtraukimo į Rokenrolo šlovės muziejų 2018 m.

„Bon Jovi“ / Vida Press nuotr.

„Kai prieš daugelį metų Jonas Bon Jovi man paskambino ir paprašė būti jo grupėje, netrukus supratau, kaip rimtai jis nusiteikęs, ir jis turėjo viziją, prie kurios norėjo mus privesti, – tuomet prisiminė Alecas Johnas. – Ir aš labai džiaugiuosi, kad galėjau būti tos vizijos dalimi.“