Mirė buvęs princesės Beatrice mylimasis – kūnas rastas viešbutyje: paskelbta galima priežastis

Princesė Beatrice ir buvęs mylimasis Paolo Liuzzo / Vida Press nuotr.
Princesė Beatrice ir buvęs mylimasis Paolo Liuzzo / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2024-04-25 13:01
AA

Britų karališkąją šeimą pasiekė skaudi žinia. Viešbučio apartamentuose rastas buvusio princesės Beatrice mylimojo Paolo Liuzzo kūnas. Vyrui buvo vos 41-eri.

Buvęs karališkosios šeimos atstovės, princesės Beatrice vaikinas Paolo Liuzzo mirė dar praėjusį mėnesį, tačiau viešai ši informacija paplito tik dabar.

Britų naujienų portalo „The Independent“ duomenimis, įtariama, kad P.Liuzzo mirė perdozavęs narkotikų viename Majamio viešbutyje.

Paolo Liuzzo / Vida Press nuotr.

Policija į viešbučio „citizenM Miami Worldcenter“ kambarį buvo iškviesta vasario 7 dieną, 15.22 valandą vietos laiku. Tai „The Independent“ patvirtino Majamio policijos departamentas. Pranešama, kad oficialus Liuzzo mirties laikas tą dieną buvo 15.34 val.

Policija vis dar tęsia tyrimą dėl netikėtos Liuzzo mirties, tačiau atskleidė, kad mirties dieną vyrui buvo apie 41-erius metus ir šis mirė dėl narkotikų perdozavimo.

Italų plastiko dervų magnato sūnaus P.Liuzzo romantiški santykiai su princese Beatrice išaiškėjo 2005 metais, kai šiai tebuvo 17-lika, o jam – 24-eri metai. Princesės tėvas princas Andrew ir mama Sarah Ferguson į santykius žiūrėjo palankiai – pakvietė jį prisijungti prie išvykos ir kartu slidinėjo Verbierio kurorte.

Princesė Beatrice su vyru / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tačiau, kaip pranešama, pora išsiskyrė po metų, kai paaiškėjo, kad P.Liuzzo buvo priverstas grįžti į JAV už tai, kad pažeidė lygtinio paleidimo sąlygas. Jis buvo nuteistas už užpuolimą, kuris buvo įvykdytas dar 2002 m. Masačusetse.

„The Independent“ duomenimis, P.Liuzzo mirties liudijime nurodyta, kad jis dirbo meno pramonės konsultantu. Britų žiniasklaida taip pat nurodo, kad velionio kūnas į gimtąją Long Ailendą buvo paskraidintas vasario 16 d.

P.Liuzzo ilgą laiką kovojo su piktnaudžiavimu narkotinėmis medžiagomis, o valdžios institucijos jį ne kartą apklausė dėl kokaino laikymo. Jis taip pat turėjo skolų dėl polinkio azartiniams žaidimams.

„Paolo asmeninis gyvenimas buvo sudėtingas. Jis mėgo vakarėlius ir lošti. Vartoti daug farmacinių vaistų, o vėliau tai jį paskatino pradėti kokainą ir sunkesnius narkotikus. Tai buvo labai greitas gyvenimo būdas ir visi bijojome, kad galiausiai jis jį pasivys…. Jis visada skolindavosi pinigų skoloms susimokėti. Tai tapo užburtu ratu“, – „The Independent“ sakė vienas velionio draugas.

Sarah Ferguson / „Scanpix“ nuotr.

Žinia apie buvusio mylimojo mirtį princesę Beatrice pasiekė pačiu netinkamiausiu metu, mat šiuo metu jos motinai diagnozuotas vėžys ir princesė dėl to išgyvena.

Princesės Beatrice motina Sarah Ferguson apie ligą pranešė sausio mėnesį. Ji išdavė, kad jai buvo diagnozuota piktybinė melanoma praėjus vos šešiems mėnesiams po krūties vėžio operacijos.

Su vėžiu šiuo metu kovoja ir kiti du princesės Beatrice šeimos nariai – karalius Karolis diagnozę taip pat atskleidė sausį, o kovą pasaulį sukrėtė žinia apie Kate Middleton ligą.