Mirė filme „Elvis“ vaidinusi aktorė Shonka Dukureh: buvo rasta savo bute

Austinas Butleris ir Shonka Dukureh filme „Elvis“ / „Scanpix“ nuotr.
Austinas Butleris ir Shonka Dukureh filme „Elvis“ / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: 15min
2022-07-22 08:29
AA

Ketvirtadienį mirė dainininkė ir aktorė Shonka Dukureh, kaip praneša Nešvilio policija. Shonka neseniai pasirodžiusiame Bazo Luhrmanno filme „Elvis“ suvaidino dainininkę Willie Mae „Big Mama“ Thornton.

Shonka Dukureh buvo rasta negyva savo bute Nešvilyje, kuriame gyveno kartu su dviem mažamečiais vaikais. Policijos teigimu, jokių nusikalstamų veiksmų nenustatyta. Aktorei buvo 44 metai.

Kaip rašo „Reuters“, moters kūną rado vienas iš jos vaikų. Pamatęs, kad mama nereaguoja, jis nubėgo pas kaimyną, kuris paskambino pagalbos numeriu.

S.Dukureh R&B dainininkės Thornton vaidmuo, kuri įrašė dainą „Hound Dog“, vėliau išgarsinusią Elvį Preslį, buvo pirmasis didžiajame filme.

Ji įtraukta į „Elvio“ garso takelį ir pasirodė Doja Cat dainos „Vegas“, taip pat iš filmo garso takelio, muzikiniame vaizdo klipe. Be to, S.Dukureh koncertavo su Doja Cat balandžio mėnesį vykusiame muzikos festivalyje „Coachella“.

Praėjusią savaitę Dukureh savo įraše, kuriuo pasidalijo instagrame, apmąstė vaidmenį filme „Elvis“ ir parašė: „Gyvenu dėkingumu, nes mano močiutė, promočiutė, mama, šeima jį man parodė ir įskiepijo. Juo pripažįstama, kad geri dalykai nėra garantuoti, o kai su jais susiduriame, dėkingumas yra mažiausia, ką galime išreikšti.“