Mirė garsi amerikiečių aktorė Kirstie Alley: užuojautą jautriai išreiškė ir Johnas Travolta

Kirstie Alley, Johnas Travolta, serialo „Cheers“ žvaigždės / Scanpix, Vida Press nuotr.
Kirstie Alley, Johnas Travolta, serialo „Cheers“ žvaigždės / Scanpix, Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-12-06 08:09
AA

Užgeso garsios amerikiečių aktorės Kirstie Alley gyvybė. Moteris mirė po kovos su sunkia liga, būdama 71-erių.

Apie moters mirtį pranešė vaikai True ir Lillie, rašo „People“. Savo pareiškime jie teigė, kad mama sunkiai sirgo, o jos gyvybė užgeso pirmadienį.

„Su liūdesiu pranešame, kad mūsų nuostabi, nuožmi ir mylinti mama mirė po kovos su vėžiu, kuris buvo diagnozuotas visai neseniai, – teigė K.Alley vaikai. – Ji buvo apsupta artimiausių šeimos narių ir kovojo su didžiule stiprybe, palikdama mums vilį, kad jos gyvenimo džiaugsmas niekada nesibaigs. Gyvenime ji buvo ikoniška kaip ir ekrane, bet dar nuostabesnė motina ir močiutė.“

K.Alley vaikai taip pat prisiminė, kad jų motinos „gyvenimo džiaugsmas ir aistra gyvenimui, jos vaikams, anūkams ir daugybei gyvūnų, jau nekalbant apie jos amžiną kūrybos džiaugsmą, buvo nepakartojami ir paliko mums įkvėpimą gyventi pilnavertį gyvenimą, kaip ir ji gyveno“.

Kirstie Alley / „Scanpix“ nuotr.

Jie nepamiršo padėkoti gydytojų komandai, kuri rūpinosi vėžiu sirgusia Kirstie.

Pareiškimo pabaigoje True ir Lillie skyrė padėką ir gerbėjams: „Dėkojame už jūsų meilę ir maldas ir prašome gerbti mūsų privatumą šiuo sunkiu metu.“

Sužinojęs apie K.Alley mirtį, užuojautą socialiniame tinkle išreiškė ir jos draugas bei buvęs kolega aktorius Johnas Travolta.

„Pažintis su Kirstie buvo viena iš ypatingiausių. Myliu tave, Kirstie. Žinau, kad mes dar pasimatysime“, – rašė jis ir pasidalijo velionės nuotrauka.

Kirstie Alley buvo geriausiai žinoma kaip humoro serialo „Į sveikatą“ („Cheers“) žvaigždė, už jį yra gavusi „Emmy“ ir „Auksinių gaublių apdovanojimus. Taip pat sukūrė vaidmenis filmuose „ Žvaigždžių kelias II. Kano įniršis“, „Dviese mes jėga“ ir kituose.

Aktorė Kirstie Alley (19 nuotr.)
+13