Mirė „Hartlando užuovėjos“ aktorius Robertas Cormieras: jam buvo 33-eji

Robertas Cormieras / Socialinių tinklų nuotr.
Robertas Cormieras / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-09-28 16:16
AA

Trečiadienį pranešta, kad mirė kanadiečių aktorius Robertas Cormieras, vaidinęs Finną Kotterį draminiame seriale „Hartlando užuovėja“ („Heartland“). Aktoriui buvo 33 metai.

Robertas Cormieras mirė penktadienį, praneša people.com. Mirties priežastis nenurodyta, tačiau aktoriaus sesuo Stephanie „The Hollywood Reporter“ sakė, kad jo gyvybė užgeso dėl traumų, patirtų nukritus. Jis mirė ligoninėje Ontarijuje, Kanada.

Nekrologe R.Cormieras buvo prisimenamas kaip „sportininkas, aktorius ir puikus brolis“.

„Jis aistringai norėjo padėti kitiems ir visada siekė daugiau. Jis mėgo kino vakarus su šeima ir labai žavėjosi savo tėvu, – rašoma nekrologe. – Per savo gyvenimą jis padarė įtaką daugeliui žmonių – tiek šeimai, tiek komandos nariams ir draugams.“

Robertas Cormieras / Socialinių tinklų nuotr.

Toliau rašoma: „Robo atminimas išliks per jo aistrą menui ir kinui, taip pat per jo tris seseris, kurios jam reiškė visą pasaulį.“

Pasklidus šiai žiniai, „Hartlando užuovėją“ transliuojanti JAV televizija „UPtv“ instagrame pagerbė mirusį aktorių.

„Robertas Cormieras, dar žinomas kaip „Hartlando užuovėjos“ herojus Finnas, buvo nuostabus talentas, išėjęs per anksti“, – rašoma šalia aktoriaus nuotraukos, kurioje jis pozavo su savo kolege Amber Mitchell.

„Labai nuliūdome sužinoję apie jo mirtį. Nuoširdžiai užjaučiame jo draugus, šeimą ir bendradarbius“, – pridūrė transliuotojai.

R.Cormieras prisimintas ir oficialioje serialo „Instagram“ paskyroje.

„Labai nuliūdome sužinoję apie Roberto Cormiero mirtį. Pastaruosius du sezonus jis buvo mylimas serialo aktorių būrio narys, – rašoma pranešime. – „Hartlando užuovėjos“ aktoriai ir komanda mintimis yra su juo ir jo šeima, kuri paprašė privatumo šiuo sunkiu metu.“

R.Cormieras pasirodė 15-ajame „Hartlando užuovėjos“ serialo sezone, kur suvaidino naują Amy Mitchell herojės meilužį. Tikimasi, kad jis pasirodys 16-ajame sezone, kurio premjera numatyta spalio 2 d.

Robertas Cormieras / Socialinių tinklų nuotr.