Mirė hitų „Fame“ ir „What A Feeling“ atlikėja Irene Cara

Irene Cara / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Mirė amerikiečių dainininkė ir aktorė Irene Cara, pasaulinį žinomumą pelniusi devintojo dešimtmečio hitais „Fame“ ir „Flashdance... What A Feeling“.

Kaip skelbia ABC News, 63-ejų atlikėja mirė penktadienį savo namuose Floridoje. Žinią apie netektį socialiniuose tinkluose paskelbė jos atstovė spaudai Judith A.Moose.

„Jos šeimos vardu su giliu liūdesiu pranešu apie Irene Caros mirtį“, – rašė publicistė Judith A.Moose.

I.Caros mirties priežastis kol kas nežinoma.

Irene Cara / AFP/„Scanpix“ nuotr.

I.Carą nuo pat vaikystės lydėjo muzika, šokis ir vaidyba. Savo karjerą ji pradėjo vaidindama miuzikluose ir dalyvaudama televiziniuose šou. Visgi populiarumą pelnė 1980 metais, suvaidinusi režisieriaus Alano Parkerio muzikiniame filme „Šlovė“.

Po pasirodymo „Šlovėje“ I.Cara buvo nominuota dviems „Grammy“ apdovanojimams, o daina „Fame“ buvo įvertinta „Oskaro“ ir „Auksinio gaublio“ apdovanojimais.

Dar didesnės šlovės I.Cara sulaukė 1983-aisiais, pasirodžius kūriniui „Flashdance... What A Feeling“.

Šis kūrinys, sukurtas romantiniam filmui „Flashdance“, pelnė „Oskarą“ kaip geriausia metų daina, parašyta kino filmui. Tuo tarpu I.Cara sulaukė „Grammy“ statulėlės už geriausią moters popmuzikos vokalinį atlikimą. Atlikėja taip pat buvo apdovanota „Auksinio gaublio“ ir dviem Amerikos muzikos apdovanojimais.

Skaitykite daugiau