Mirė krepšininko Žydrūno Ilgausko žmona Jennifer

Žydrūnas Ilgauskas ir žmona Jennifer / Irmanto Gelūno ir socialinių tinklų nuotr.
Žydrūnas Ilgauskas ir žmona Jennifer / Irmanto Gelūno ir socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: 15min, Žmonės.lt
2022-09-14 08:38
AA

Krepšininko Žydrūno Ilgausko šeimoje – skaudi netektis. Mirė buvusio ilgamečio „Cleveland Cavaliers“ vidurio puolėjo žmona Jennifer Ilgauskas. Moteriai buvo 50-imt metų.

Cleveland19.com žurnalistė Rachel Vadaj praneša, kad nelaimė nutiko rugsėjo 11-ąją. Jennifer buvo 50 metų.

Tiksli mirties priežastis nepranešama.

„Ji visada turėjo idėjų augti ir niekada nesibaigiantį troškimą pasiekti daugiau. Ji mėgavosi darbu ir buvo pavyzdys žmonėms, kuriems vadovavo. Jai nuoširdžiai rūpėjo kiekvienas jos darbuotojas, jos durys visada buvo atviros. Ji negailėjo savo laiko, finansų ir patarimų“, – rašoma jautriame atsisveikinime su Jennifer Ilgauskas.

„Jos šeima jai buvo ypatingai svarbi. Ji mėgavosi šeimos susibūrimais ir šventėmis, kūrė ilgus prisiminimus. Vyras ir jos sūnus jai buvo numeris vienas, o namai – saugi ir meilės kupina vieta. Jennifer amžiams išliks daugelio prisiminimuose“, – priduriame atsisveikinime.

Žydrūnas Ilgauskas su žmona Jennifer / Irmanto Gelūno nuotr.

Kartu su Ž.Ilgausku pora augino du brolius Deividą ir Povilą, įsivaikintus iš Lietuvos, Pagynės vaikų globos namų Kauno rajone. Deividui ir Povilui Ilgauskams šiuo metu – 17 ir 16 metų.

Ilgauskų šeima tragediją išgyveno ir 2007-aisiais. Penktą mėnesį nėščia J.Ilgauskas tuomet staiga neteko dvynukų.

Žydrūnas Ilgauskas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

15 metų NBA lygoje rungtyniavęs (1996–2010 m. „Cavaliers“, o 2010–2011 m. „Miami Heat“ klubuose) Ž.Ilgauskas po karjeros pabaigos liko gyventi už Atlanto.

2015-aisiais krepšininkas neteko Lietuvos pilietybės, nes priėmė JAV.

Jennifer Ilgauskas savo gyvenimą paskyrė medicinos priežiūrai. Ž.Ilgausko žmona buvo fizinės terapijos, skubios pagalbos ir dar kelių medicininių įstaigų savininkė Ohajo valstijoje.