Mirė Michaelo Jacksono odos gydytojas Arnoldas Kleinas

 Arnoldas Kleinas  / „Scanpix“/AP nuotr.
Arnoldas Kleinas / „Scanpix“/AP nuotr.
Šaltinis: BNS
2015-10-24 11:46
AA

Buvęs velionio popmuzikos atlikėjo Michaelo Jacksono odos gydytojas Arnoldas Kleinas mirė būdamas 70 metų.

Medikas, rūpinęsis tragiško likimo dainininku likus keliems mėnesiams iki jo mirties 2009 metais, užgeso ketvirtadienį dėl natūralių priežasčių ligoninėje Palm Springse, Kalifornijoje.

Prie neįgaliojo vežimėlio prikaustytas A.Kleinas buvo hospitalizuotas šią savaitę dėl smarkių pilvo skausmų. Jis taip pat sirgo išsėtine skleroze, rašo garsenybių pasaulio naujienų tinklalapis TMZ.com.

Šis dermatologas daug metų buvo M.Jacksono draugas: jis vykdavo atostogų kartu su žvaigžde, su juo buvo elgiamasi kaip su šeimos nariu.

Michaelas Jacksonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

2011 metais A.Kleinas buvo apkaltintas paskatinęs M.Jacksono priklausomybę nuo vaistų, kai skyrė jam skausmą malšinančio preparato „Demerol“. Manoma, kad jis davė popmuzikos žvaigždei daugiau vaistų likus kelioms dienoms prieš jo mirtį, kurios priežastis buvo atsitiktinai pavartota per didelė stiprių vaistų dozė.

2013 metais A.Kleinas dar pakurstė gandus, kad jis yra M.Jacksono sūnaus Prince'o biologinis tėvas, kai palygino savo seno vairuotojo pažymėjimo nuotrauką su šio paauglio atvaizdu.

Michaelas Jacksonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Prince'as šią savaitę savo „Twitter“ paskyroje komentavo šią temą, pripažindamas, kad M.Jacksonas galbūt nebuvo jo biologinis tėvas, bet buvo svarbiausias jo globėjas.

„Įsipareigojimų kraujas tirštesnis negu įsčių vandenys... Mane užaugino mano tėtis, kartu su broliu ir seserimi“, – pabrėžė jis.

Tarp A.Kleino pacientų buvo kai kurių kitų garsenybių, kaip velionė didžiojo ekrano žvaigždė Elizabeth Taylor, dainininkės Cher, Dolly Parton ir aktorė Goldie Hawn.