Mirė MTV laidoje „16-os ir nėščia“ išgarsėjusi Jordan Cashmyer

 Jordan Cashmyer / „Instagram“ nuotr.
Jordan Cashmyer / „Instagram“ nuotr.
15min.lt
Šaltinis: Žmonės
2022-01-17 12:22
AA

Skaudi žinia: mirė MTV laidoje „16 ir nėščia“ išgarsėjusi Jordan Cashmyer. Merginai buvo vos 26-eri metai.

Žinia apie J.Cashmyer mirtį pasidalijo jos pamotė Jessica Cashmyer per vyro ir Jordan tėvo Denniso M.Cashmyer jaunesniojo paskyrą. Ji teigė, kad mirties priežastis nežinoma.

„Mano vyriausia dukra Jordan mirė, jai buvo tik 26 metai, – feisbuke parašė Jessica Cashmyer. – Mūsų širdys tikrai sudaužytos. Nė vienas iš tėvų neturėtų patirti skausmo dėl vaiko praradimo. Prašau palaikyti mano šeimą maldomis, kol išgyvename šią baisią tragediją.“

Variety.com teigiama, kad 2014 metais J.Cashmyer kartu su savo šeima ir tuometiniu vaikinu Dereku Tayloru dalyvavo MTV laidoje „16 ir nėščia“.  J.Cashmyer kalbėjo apie nėščios moters kovą su benamyste ir bandymus įsidarbinti po to, kai jos išsižadėjo šeima, nepritarusi santykiams su D.Tayloru.

Cashmyer augino dukrą Evie. 2015 metais jauna mama pasirašė, kad mergaitės globa laikinai būtų suteikta Tayloro motinai.

2017 metais Cashmyer buvo suimta dėl narkotikų laikymo. Tiesa, 2021 m. sausį Cashmyer pasidalijo nuotraukomis iš vakarėlio, kurį ji ir jos draugai surengė švęsdami metų be alkoholio sukaktį.