Mirė muzikantas, „Lietuvos balso. Senjorai“ dalyvis Irmantas Čepaitis

Irmantas Čepaitis / LNK nuotr.
Irmantas Čepaitis / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-10-04 15:16
AA

Spalio 3 dieną, pirmadienį, mirė muzikantas, projekte „Lietuvos balsas. Senjorai“ išgarsėjęs Irmantas Čepaitis. Iš Varėnos kilęs vyras už kelių dienų būtų šventęs 65-ąjį gimtadienį.

Apie jo mirtį pranešė Dzūkijos naujienų portalas danielius.net.

„Lietuvos muzikos pasaulis liūdi. Gauta žinia, kad dėl ligos mirė varėniškis Irmantas Čepaitis (1957 10 06 – 2022 10 03) boso gitaristas, vokalistas, saksofonistas, TV laidos „Lietuvos balsas – senjorai“ dalyvis.

Didis muzikas per gyvenimą grojęs ir ne vienoje garsioje grupėje, muzikos rašto mokė ir ne vieną muzikalių jaunuolių kartą, vėliau mėgo net ir kartu su jais visur koncertuoti. Vienas iš to pavyzdžių – tercetas su buvusiomis mokinėmis Simona ir Monika Juknevičiūtėmis (Gecevičienė)“, – rašoma portale.

Irmantas Čepaitis / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

Iš Varėnos kilęs Irmantas Čepaitis save vadindavo tikru dzūku ir užkietėjusiu rokeriu.

„Niekada nesu dirbęs nuo aštuonių iki penkių, nes man tai reikštų kapą. Grojau ir su Kastyčiu Kerbedžiu ir su Gyčiu Paškevičiumi, taip pat buvau ne vienos rokerių grupės bosistas. Niekada neįsivaizdavau kitokio gyvenimo ir jo net negalėčiau gyventi“, – yra pasakojęs didžiulėmis tatuiruotėmis kūną papuošęs senjoras.

Gastrolės, koncertai, lūžtančios kėdės ir namuose laukianti žmona, su kuria Irmantas santuokoje buvo daugiau nei 40 metų – toks buvo muzikanto gyvenimas.

Primename, kad 2019 metais I.Čepaitis sužibėjo muzikiniame šou „Lietuvos balsas. Senjorai“.