Mirė Nicko Cave'o sūnus modelis Jethro: buvo neseniai paleistas iš Australijos kalėjimo

Nickas Cave'as ir Jethro Lazenby / Vida Press nuotr.
Nickas Cave'as ir Jethro Lazenby / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-05-09 19:17
AA

Atlikėjas, dainų autorius Nickas Cave'as (64) išgyvena netektį – mirė jo sūnus modelis Jethro Lazenby (31). Jis buvo neseniai buvo paleistas iš Australijos kalėjimo po to, kai užpuolė savo motiną.

Pirmadienį atlikėjas Nickas Cave'as socialiniuose tinkluose pranešė, kad mirė jo vyriausiasis sūnus Jethro Lazenby.

„Su dideliu liūdesiu galiu patvirtinti, kad mano sūnus Jethro mirė. Būtume dėkingi už šeimos privatumą šiuo metu“, – rašė jis.

N.Cave'as su Beau Lazenby Jethro susilaukė 1991-aisiais.  Antrasis Nicko sūnus Lukas gimė praėjus 10 dienų po Jethro gimimo. Jo Nickas susilaukė su pirmąja žmona Viviane Carneiro.

Nickas Cave‘as / Scanpix nuotr.

Jethro užaugo Australijoje, o su tėvu N.Cave'u susipažino būdamas tik 7-8 metų.

„Tai buvo sunkus laikas, bet galiausiai viskas baigėsi puikiai. Apgailestauju dėl to, kad pirmaisiais Jethro gyvenimo metais su juo mažai bendravau, bet dabar palaikome puikius santykius“, –  viename interviu yra minėjęs Nickas.

Jaunystėje persikėlęs gyventi į Jungtinę Karalystę, Jethro Lazenby tapo modeliu, dirbo su „Balenciaga“ ir „Versace“. Jis taip pat buvo pradėjęs savo muzikinius projektus.

Jethro Lazenby / Vida press nuotr.

Šių metų balandžio mėnesį J.Lazenby buvo pripažintas kaltu dėl neteisėto užpuolimo, kai kovo mėnesį fiziškai užpuolė savo motiną. Jo advokatas paskelbė, kad Jehtro diagnozuota šizofrenija.

Jis buvo įkalintas, o praėjusį savaitgalį paleistas į laisvę. Anksčiau, 2018 metais, jis buvo nuteistas už užpuolimą prieš savo tuometinę merginą.

Atlikėjas N.Cave'as dabar išgyvena jau antro sūnaus netektį. 2015-aisiais būdamas 15 metų žuvo jo sūnus Arthuras, nukritęs nuo uolos.

Jethro Cave and Erin O'Connor / Vida press nuotr.
Tulpių žydėjimo šventė Burbiškio dvare (15 nuotr.)
+9